Trwa ładowanie...

Wieczór kawalerski z tragicznym finałem. Znaleziono ciało

Koniec poszukiwań 29-latka z Beskidów. Mężczyzna, który wyszedł w nocy z soboty na niedzielę z wieczoru kawalerskiego został wyłowiony z Jeziora Międzybrodzkiego.

Share
Wieczór kawalerski z tragicznym finałem. Znaleziono ciało
Źródło: Facebook.com, Fot: Straż Międzybrodzie Żywieckie
d325u9e

Ekipa poszukiwawcza wszczęła alarm po niespełna godzinie akcji. Wspólnie z policją strażacy z OSP w Międzybrodziu Żywieckim znaleźli w pobliskim jeziorze ciało.

Nie było wątpliwości, że to mężczyzna, który zaginął półtora dnia wcześniej. 29-latek był poszukiwany od niedzielnego popołudnia. "W działaniach wszystkie jednostki z terenu gminy (...) Działania prowadzone są na jeziorze w górach i okolicy(...)" - czytamy na facebookowym profilu miejscowej straży.

Zaginął po wieczorze kawalerskim

Zaginiony 29-latek był widziany w nocy z 11 na 12 maja w Międzybrodziu Żywieckim (woj. śląskie). Około godziny 1:30 wyszedł z imprezy, będąc pod wpływem alkoholu. Od tamtej pory nie kontaktował się z nikim ze znajomych i rodziny.

d325u9e

Rodzina i znajomi od godziny 8 wspierali policję w poszukiwaniach. Grupa zaczęła od okolic domku letniskowego w Międzybrodziu Żywieckim na ul. Isepnickiej 1, aż do tragicznego finału przy Jeziorze Międzybrodzkim.

Masz news, ciekawy film lub zdjęcie? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl. Opiszemy najciekawsze historie i materiały!

d325u9e

Podziel się opinią

Share
d325u9e
d325u9e
Więcej tematów