Trwa ładowanie...
d1g3c6u
d1g3c6u

Widziałeś ich? Uszkodzili 34 samochody w Krakowie. Szuka ich policja

34 samochody osobowe uszkodzone na jednym z krakowskich parkingów. Małopolska policja poszukuje trzech mężczyzn. W tym celu opublikowano nagranie z monitoringu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1g3c6u

Do zdarzenia doszło w nocy z 6 na 7 maja na parkingu podziemnym przy ul. Walerego Sławka 19-23 w Krakowie, ale dopiero dziś funkcjonariusze opublikowali nagranie.

Jak podaje policja: "sprawcy uszkodzili 34 samochody osobowe poprzez pomalowanie ich nieznaną substancją", w części pojazdów przebili również opony.

d1g3c6u

Rysopisy sprawców:

Sprawca nr 1 - ubrany w granatową bluzę z kapturem (z jasnymi emblematem na lewym ramieniu i lewym barku), kaptur założony na głowę, spod kaptura widoczny daszek czapeczki, ciemne spodnie dresowe (czarne).

Sprawca nr 2 - ubrany w ciemną (czarną lub granatową) kurtkę z kapturem, kaptur założony na głowę, na twarzy widoczne okulary, ciemne spodnie dresowe (czarne lub granatowe).

Sprawca nr 3 – ubrany w ciemny (czarny) dres, na głowie miał założoną czapkę z daszkiem koloru zielonkawego (ze znakiem graficznym biało-czarnym w czołowej jej części).

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące sprawców proszone są o zgłoszenie się do najbliższej jednostki policji lub kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Krakowie pod nr telefonu: (012) 61-52-650 lub 997.

d1g3c6u

Podziel się opinią

Share
d1g3c6u
d1g3c6u
Więcej tematów