Trwa ładowanie...

"Widziałem Matkę Boską". Oburzające żarty Palikota na... Prima Aprilis

Janusz Palikot najwyraźniej wciąż nie zrezygnował z kontrowersyjnych wypowiedzi i postanowił o sobie przypomnieć. W primaaprilisowym wpisie obśmiał Jana Pawła II i wyznał, że wrócił na łono Kościoła.

"Widziałem Matkę Boską". Oburzające żarty Palikota na... Prima AprilisŹródło: Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY
ddnx7jx
ddnx7jx

"Wróciłem na łono Kościoła" - tak wpis na swojej stronie zatytułował znany z raczej antyklerykalnych wypowiedzi Janusz Palikot. Jednak treść posta zdradza dawne sympatie byłego polityka. Dostaje się Janowi Pawłowi II i Annie Sobeckiej, posłance PiS znanej z bliskich relacji z Radiem Maryja.

"Widziałem wczoraj Matkę Boską na stacji paliw pod Radomiem" - tak zaczyna się wpis byłego polityka Platformy Obywatelskiej i lidera Twojego Ruchu. Dalej jest bardziej kontrowersyjnie: "Mówiła mi, że to nieprawda, że Karol Wojtyła jest w niebie, ale za to mój kolega z klasy już tak, choć jeszcze żyje". Kolejny, nawet bardziej oburzający fragment brzmi: "Spytałem o Sobecką, ale Matka Boska zwymiotowała i znikła."

Palikot przyznał również, że po tym "objawieniu" zaczął się modlić i codziennie jeździ pod Radom. Gdzie tankuje. W równie niewybrednych słowach internauci komentują wpis polityka. "Tak sobie myślę, co Pan tankuje....bo wpis mocno odlotowy" - to pierwsza z brzegu reakcja słowa Palikota.

ddnx7jx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddnx7jx
Więcej tematów