Trwa ładowanie...
d4gesbl

"Wiadomości" "lustrują" lekarzy, a syn Holeckiej popiera głodówkę rezydentów

"Wiadomości" TVP prześwietlają strajkujących lekarzy, wypominając im m.in. zagraniczne podróże, które okazały się wyjazdem na misję medyczną. Program poprowadziła Danuta Holecka, której synowie studiują medycynę, a jeden z nich otwarcie poparł protest głodujących lekarzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Syn Danuty Holeckiej popiera protest lekarzy
Syn Danuty Holeckiej popiera protest lekarzy (PAP, Fot: Jan Bogacz)
d4gesbl

Prezenterka TVP ma dwóch synów, bliźniaków, którzy studiują medycynę na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach - pisze "Fakt". Jak ujawnił tabloid, jeden z nich - Julian Dunin-Holecki otwarcie poparł protestujących rezydentów, zmieniając na Facebooku swoje zdjęcie profilowe i wklejając oznaczenie "Popieram protest głodowy medyków".

   Facebook.com

Od kilku dni w internecie trwa nagonka na młodych lekarzy, którzy prowadzą głodówkę, walcząc o podwyżki pensji i większe nakłady na służbę zdrowia. Rezydentów krytykuje także TVP, wypominając im luksusowe wakacje i kanapki z kawiorem. – Protest bardzo szybko przybrał charakter polityczny z udziałem tych samych twarzy doskonale znanych z marszów KOD i protestów totalnej opozycji – mówiła w sobotę w "Wiadomościach" Holecka.

d4gesbl

Zobacz, jak wygąda praca w pogotowiu lotniczym:

d4gesbl

Podziel się opinią

Share

d4gesbl

d4gesbl
Więcej tematów