Trwa ładowanie...
d4kkpkk

Weekendowe utrudnienia dla kierowców na Bemowie w Warszawie

Prowadzone prace będą dotyczyć wschodniej jezdni (w kierunku Broniewskiego) ciągu ulic Powstańców Śląskich i al. Reymonta pomiędzy Piastów Śląskich a Conrada. Dodatkowo drogowcy wymienią nawierzchnię na ul. gen. Maczka pomiędzy al. Reymonta i Rudnickiego. Co ciekawe, będzie to największe frezowanie w tym roku - do wymiany jest aż 26,5 tys. m2 asfaltu. Utrudnienia dla kierowców potrwają od piątku, 29 maja od godz. 22.00 do poniedziałku, 1 czerwca do 4.00. Zamknięte dla ruchu zostaną wyżej wymienione odcinki ulic.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weekendowe utrudnienia dla kierowców na Bemowie w Warszawie
(WawaLove.pl)
d4kkpkk

Ruch drogowy w ciągu Powstańców Śląskich i al. Reymonta w obu kierunkach wyznaczono drugą jezdnią. Kierowcy będą mieli do dyspozycji po jednym pasie w każdym kierunku. Objazdy dla wyjeżdżających z Bielan zostały poprowadzone ulicami Kochanowskiego i Broniewskiego. Jadącym od strony Bemowa radzimy przejazd: Piastów Śląskich - Omańczyka - Pieniążka - Obrońców Tobruku. Z kolei, objazd zamkniętego odcinka ul. gen. Maczka prowadzi przez: Rudnickiego - Kochanowskiego albo Powązkowska - Trasa Armii Krajowej - Broniewskiego.

W związku z planowanymi pracami, czasowo trasę w kierunku Chomiczówki zmienią autobusy linii 167 - od skrzyżowania al.Reymonta/Conrada/Kochanowskiego pojadą ulicami al.Reymonta - Wólczyńska - Conrada.

d4kkpkk

Podziel się opinią

Share
d4kkpkk
d4kkpkk
Więcej tematów