Trwa ładowanie...
d1saw9l

Watykan. Na pl. św. Piotra pobiły się żebraczki. Wypadły im... sztuczne garby

Kuriozalna scena na placu świętego Piotra w Watykanie. Dwie schorowane staruszki zaczęły kłócić się o pieniądze ofiarowane przez jedną z turystek. Od słów szybko przeszły do rękoczynów, a w ruch poszły pięści i laski. Po chwili żebraczki "cudownie" ozdrowiały, gubiąc w ferworze walki sztuczne garby.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W trakcie bijatyki kobiety zgubiły laski i sprytnie ukrywane pod ubraniem sztuczne garby
W trakcie bijatyki kobiety zgubiły laski i sprytnie ukrywane pod ubraniem sztuczne garby (twitter.com, Fot: Riprendiamoci Roma)
d1saw9l

Gdyby nie nagranie rozbawionego całą sytuacją przypadkowego świadka, trudno byłoby uwierzyć w tę historię. W Watykanie na każdym kroku można natknąć się na żebraków proszących o jałmużnę. Konkurencja jest tak duża, że czasem dochodzi do spięć. Tak stało się w tej sytuacji.

Dwie staruszki ubrane w skromne, czarne spódnice prosiły turystkę o pieniądze. Jednak datek otrzymała tylko jedna z nich. To wywołało oburzenie zazdrosnej towarzyszki, która do wyegzekwowania swoich praw użyła laski. Przeciwniczka nie pozostała dłużna. Gwałtowna kłótnia, pełna wyzwisk i ciosów została uwieczniona na nagraniu udostępnionym w sieci.

O dziwo, schorowane żebraczki nagle "ozdrowiały", gubiąc nie tylko laski, ale i skrzętnie chowane do tej pory pod ubraniem sztuczne garby. "Cud! Żebraczki z garbami i laskami odzyskują prosty kręgosłup i wigor. I to jaki wigor!" - kpią autorzy posta z nagraniem na Twitterze. Zacięta walka między kobietami trwała dłuższą chwilę, jednak po pewnym czasie obie doszły do wniosku, że spór na oczach obecnych na placu nie ma większego sensu i... doszły do porozumienia.

d1saw9l

Pod koniec nagrania widać, jak zaczynają zbierać porozrzucane po okolicy elementy "charakteryzacji" i wypraszane przez jednego z pracowników ochrony opuszczają miejsce pielgrzymek wiernych.

Źródło: o2.pl

Zobacz także: Kaczyński mówił o rodzinie. Sikorski wspomniał o bratanicy PiS

d1saw9l

Podziel się opinią

Share
d1saw9l
d1saw9l
Więcej tematów