Trwa ładowanie...
d7y96i9
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Warszawski Orszak Trzech Króli pod patronatem Hanny Gronkiewicz-Waltz

Biuro prasowe stołecznego ratusza potwierdziło "Gazecie Polskiej Codziennie" objęcie przez prezydent Hannę Gronkiewicz-Waltz honorowego patronatu nad warszawskim Orszakiem Trzech Króli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hanna Gronkiewicz-Waltz
Hanna Gronkiewicz-Waltz (WP.PL, Fot: Andrzej Hulimka)
d7y96i9

Organizatorzy z Fundacji Orszaku Trzech Króli nie widzą problemu w tym, że to prezydent Warszawy w lipcu br. zwolniła prof. Bogdana Chazana z funkcji dyrektora Szpitala Świętej Rodziny, otwierając drogę do przeprowadzania tam zabiegów aborcyjnych - pisze gazeta.

- W kwestii patronatów sugerujemy, by w każdej miejscowości organizować marsze w łączności z miejscowym hierarchą i nie robić tego jako demonstracji przeciwko lokalnej władzy - odpowiada Maciej Marchewicz z Rady Fundacji Orszaku Trzech Króli. I dodaje, że nie jest to Marsz Świętości Życia, a impreza ewangelizacyjna w miastach całej Polski.

"GPC" twierdzi, że środowiska katolickie są zbulwersowane, a na dowód cytuje prof. Aleksandra Stępkowskiego z UW, wypowiadającego się w imieniu rodziców dzieci z katolickich szkół Stowarzyszenia Wspierania, Edukacji i Rodziny "Sternik", dotąd czynnie uczestniczących w orszakach.

d7y96i9

Podziel się opinią

Share

d7y96i9

d7y96i9
Więcej tematów