Trwa ładowanie...

Zwłoki mężczyzny na chodniku. "Najprawdopodobniej to samobójstwo"

W pobliżu mężczyzny znaleziono broń, pocisk oraz łuskę.

Zwłoki mężczyzny na chodniku. "Najprawdopodobniej to samobójstwo"
d12z7p7
d12z7p7

Mężczyznę z raną postrzałową głowy znaleziono na chodniku przy ul. Chełmońskiego w Grodzisku Mazowieckim. Przy jego ciele leżał pistolet. Zdaniem prokuratury, okoliczności zdarzenia świadczą o tym, że "najprawdopodobniej było to samobójstwo". Wciąż nieznana jest tożsamość mężczyzny.

- We wtorek po godzinie 20 policjanci otrzymali informację od przejeżdżającego ulicą Chełmońskiego kierowcy, że na chodniku, obok jezdni, leży mężczyzna. Obok niego znaleziono również broń, pocisk oraz łuskę. Lekarz stwierdził zgon w wyniku rany postrzałowej głowy - mówi WawaLove.pl st. asp. Katarzyna Zych, rzeczniczka komendy w Grodzisku Mazowieckim.

- Przy zmarłym nie znaleziono żadnych dokumentów. Do tej pory nie udało nam się ustalić danych tej osoby. Wiek określono na około 50-60 lat - dodaje Zych. Policja nadal stara się ustalić tożsamość, natomiast dalszymi czynnościami zajmuje się prokuratura w Grodzisku Mazowieckim.

Samobójstwo?

- Strzał oddany został z bliskiej odległości. Świadczy o tym charakterystyczny wygląd rany postrzałowej. Widoczne jest odwzorowanie lufy pistoletu na części ciała, gdzie oddany został strzał. Nie wykluczamy żadnej wersji, jednak z dużym prawdopodobieństwem można mówić o tym, że było to samobójstwo - mówi WawaLove.pl prokurator Dariusz Ślepokura.

d12z7p7

Zwłoki mężczyzny zostały przekazane do zakładu medycyny sądowej w Warszawie. Tam zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Źródło: (Policja/WawaLove.pl)

d12z7p7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12z7p7
Więcej tematów