Trwa ładowanie...

Zrób sobie zdjęcie przy świetlnym napisie na błoniach Narodowego

Zabawa z nagrodami na błoniach Stadionu!

Zrób sobie zdjęcie przy świetlnym napisie na błoniach Narodowego
d43k0na
d43k0na

Już jutro na błoniach Stadionu Narodowego odbędzie się miejski sylwester. Poza imprezą, ratusz przygotował dla warszawiaków kilka dodatkowych atrakcji. Jedną z nich będzie hit tegorocznej świątecznej iluminacji - czyli świetlny napis z pl. Powstańców Warszawy - który stanie na terenie imprezy. Na miejscu będzie darmowy internet. Dzięki temu każdy będzie mógł zrobić sylwestrowe "selfie" i pokazać wszystkim, jak wita nowy rok w Warszawie.

Świetlny napis z placu Powstańców Warszawy składa się z angielskich słów „I” i „Warsaw”, a między nimi znajduje się świetlna choinka. 31 grudnia napis pojawi się w nowej odsłonie - zamiast choinki na środku napisu pojawi się zegar wskazujący chwilę tuż przed północą. Napis ma 20 metrów długości, a jego litery mają ponad 2 metry wysokości. Stanie on obok ogromnej sceny.

d43k0na

Organizatorzy zachęcają uczestników imprezy na błoniach Stadionu Narodowego do oznaczania swoich zdjęć z imprezy hashtagiem (#wawasylwester) oraz zamieszczania ich na swoich profilach na portalach społecznościowych. Zdjęcia oznaczone w ten sposób trafią do wirtualnej galerii na stronie www.wawasylwester.pl . Niektóre z nich pojawią się już podczas imprezy na ekranach przy scenie.

Każdy, kto weźmie udział w fotograficznej zabawie, będzie miał szansę na wygranie ciekawych nagród. Spośród zdjęć wykonanych podczas sylwestrowej zabawy przy Narodowym, autorzy 30 wybranych fotografii zostaną nagrodzeni unikatowymi płytami gwiazdy wieczoru Jasona Derulo ufundowanymi przez Warner Music Poland z autografem artysty. Finał konkursu płytowego 2 stycznia 2015 r. na stronie www.wawasylwester.pl .

Na imprezie pojawią się specjalne strefy z dostępem do bezpłatnego internetu.

d43k0na
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43k0na
Więcej tematów