Trwa ładowanie...

Zmiany w ruchu drogowym przy Moście Świętokrzyskim!

Dziś wieczorem zakończy się budowa przejścia podziemnego pod jezdnią w kierunku mostu. Budowniczowie rozpoczną wykopy na ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Zmiany w ruchu drogowym przy Moście Świętokrzyskim!
d1h03vm
d1h03vm

W poniedziałek, 17 marca, ok. godz. 22:00 otwarta zostanie ul. Tamka prowadząca na Most Świętokrzyski. Budowniczowie metra zakończyli budowę fragmentu przejścia podziemnego do stacji metra Centrum Nauki Kopernik.

Przejście podziemne przetnie jezdnię ul. Tamka prowadzącą na Most Świętokrzyski i Wybrzeże Kościuszkowskie. Wyjście ze stacji znajdować się będzie po północno-zachodniej stronie skrzyżowania – dziś jest tam jezdnia ul. Wybrzeże Kościuszkowskie.

W poniedziałek zakończy się budowa korytarza pod jezdnią w kierunku mostu, a budowniczowie rozpoczną drugi etap budowy przejścia podziemnego - wykopy na ul. Wybrzeże Kościuszkowskie.Odcinek ulicy pomiędzy Zajęczą a Tamką zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu. Otwarty zostanie wjazd na most od ulicy Tamka, będzie tam jeden pas ruchu. Z kolei na jezdni ul. Zajęczej (zjazd z mostu) pozostanie jeden pas ruchu „pod prąd” w kierunku Wisły tak aby możliwy był przejazd z Centrum Nauki Kopernik na Pragę – po skręcie w lewo z Wybrzeża Kościuszkowskiego. Z mostu w kierunku ul. Dobrej będą prowadziły dwa pasy ruchu.

Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do października.

d1h03vm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1h03vm
Więcej tematów