Trwa ładowanie...

Zmiany na linii kolejowej do Pruszkowa

ZTM informuje, że Koleje Mazowieckie będą honorowały wszystkie rodzaje biletów, zarówno w swoich pociągach jak i komunikacji zastępczej

Zmiany na linii kolejowej do Pruszkowa
ddyg34o
ddyg34o

Od 11 lipca na odcinku Warszawa Zachodnia – Pruszków oraz samej stacji Pruszków będą prowadzone liczne prace torowe. Zmieni się zatem organizacja ruchu, dotycząca Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich oraz zastępczej komunikacji autobusowej.

I Faza zmian – 11-20 lipca:
- większość pociągów linii S1 będzie kursować wyłącznie do stacji końcowej Piastów;
- część pociągów S1 do i z Pruszkowa oraz KM do Grodziska Mazowieckiego, Żyrardowa czy Skierniewic będzie kursować w obu kierunkach po torze nr 4;
- część pociągów KM na odcinku Warszawa Zachodnia – Grodzisk Mazowiecki będzie kursować z pominięciem niektórych stacji.

II Faza zmian – 21-23 lipca:
- pociągi SKM i KM w obu kierunkach będą kursować po torze nr 3;
- część pociągów KM na odcinku Warszawa Zachodnia – Grodzisk Mazowiecki będzie kursować z pominięciem niektórych stacji.

ddyg34o

III Faza zmian – 24-27 lipca:
- będą się odbywały prace na odcinku Pruszków – Grodzisk Maz. Część pociągów KM będzie kursować według zmienionego rozkładu jazdy.

IV Faza zmian – 28-31 lipca:
- w godz. 10.00 – 14.30 pociągi SKM i KM w obu kierunkach będą kursować po torze nr 3;

Zarząd Transportu Miejskiego zwraca się z prośbą o to, by pasażerowie zwracali szczególną uwagę na odjazd z właściwego peronu na stacjach: Warszawa Włochy, Warszawa Ursus i Piastów.

Jednocześnie ZTM informuje, że wszystkie rodzaje biletów będą honorowane przez Koleje Mazowieckie. W celu aktywowania lub skasowania ich w pociągach KM należy zgłosić się do kierownika pociągu, wsiadając pierwszymi drzwiami licząc od czoła składu. Szczegóły wszystkich zmian dostępne są tutaj .

ddyg34o
ddyg34o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddyg34o
Więcej tematów