Trwa ładowanie...

Zmiana na Trasie AK. Otworzą estakadę z Modlińskiej na Trasę Toruńską

Zakończenie wszystkich prac planowanych w ramach tego projektu przewidywane jest na październik tego roku

Zmiana na Trasie AK. Otworzą estakadę z Modlińskiej na Trasę Toruńską
d2f9r07
d2f9r07

Jutro ok. godz. 22.00 dla kierowców zostanie otwarta wyremontowana łącznica z ul. Modlińskiej na Trasę Toruńską w kierunku Marek. Do 26 czerwca zwężona będzie zachodnia jezdnia ul. Jagiellońskiej.

Otwarcie łącznicy pozwoli na likwidację tymczasowego lewoskrętu na ul. Jagiellońskiej. Także w środę ale na lewym brzegu Wisły w godz. 0.00 – 4.00 wyłączona z ruchu będzie estakada zjazdowa z Trasy Armii Krajowej na Wisłostradę w kierunku granicy miasta. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Z. Krasińskiego i Wybrzeże Gdyńskie. Następnie w dniach 18 i 19 czerwca w godz. 10.00 – 20.00 zwężona do jednego pasa ruchu będzie estakada zjazdowa z Mostu gen. S. Grota-Roweckiego na Wisłostradę w kierunku centrum. W godz. 10.00 – 20.00 estakada będzie naprzemiennie zwężana do jednego pasa ruchu. Utrudnienia związane są z wykonaniem odwodnienia estakady.

Utrudnienia związane są z przebudową przez GDDKiA Trasy Armii Krajowej do parametrów drogi ekspresowej S8. Zakres prac to m.in. zmiana szerokości jezdni głównych, połączenie istniejących i projektowanych węzłów na Trasie AK w następujące zespoły: zespół węzłów: Powązkowska – Broniewskiego – Marymoncka, zespół węzłów: Wisłostrada – Modlińska, budowa i przebudowa jezdni, przebudowa układu komunikacyjnego, budowa ścieżek rowerowych i ciągów pieszo-rowerowych. W sumie 16 obiektów zostanie rozbrojonych i ponownie zbudowanych , natomiast odbudowywanych obiektów mostowych i nowych będzie aż 33, w tym kluczowy Most gen. S. Grota–Roweckiego. Zakończenie wszystkich prac planowane jest na październik 2015 r.

d2f9r07
d2f9r07
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2f9r07
Więcej tematów