Trwa ładowanie...

Złapali go z marihuaną. Chciał wręczyć łapówkę!

Posiadał przy sobie 3 gramy. Jak znana wokalistka...

Złapali go z marihuaną. Chciał wręczyć łapówkę!
d2fla7a
d2fla7a

Policjanci z Rembertowa zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie ponad 3 gramy marihuany. Młody mężczyzna próbował wręczyć funkcjonariuszom pieniądze, przy okazji prosząc ich, by go nie zatrzymywali. Ponieważ policjanci byli uczciwi, i młody człowiek trafił do aresztu. 24-latek usłyszał już od prokuratora zarzut posiadania środków odurzających oraz udzielenia korzyści majątkowej.

Bartłomiej Z. odpowie teraz za obydwa popełnione przestępstwa!

Jak 24-latek trafił w ręce policjantów? Wpadł przez brak biletu w autobusie. Funkcjonariusze z Rembertowa otrzymali wezwanie do udzielenie pomocy kontrolerowi biletów w ustaleniu danych jednego z pasażerów. Zachowanie pasażera bez biletu wzbudziło podejrzenie policjantów - doszli do wniosku, że Bartłomiej Z. może znajdować się pod wpływem środków odurzających. Funkcjonariusze zabrali go na komisariat. W radiowozie 24-latek próbował wręczyć mundurowym pieniądze, w zamian za to, by policjanci go wypuścili. To jeszcze bardziej utwierdziło policjantów w przekonaniu, że mężczyzna czegoś się obawia i coś chciałby przed nimi ukryć.

Po przeprowadzonym przeszukaniu, okazało się że 24-latek miał przy sobie ponad 3 gramy marihuany. Dokładnie tyle, ile znana wokalistka . Bartłomiej Z. zamiast na wolność, trafił do policyjnej celi. Policjanci zabezpieczyli marihuanę i pieniądze, które mężczyzna chciał im wręczyć.

Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

d2fla7a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fla7a
Więcej tematów