Trwa ładowanie...

Zimowy Narodowy przyjął już ponad pół miliona gości

Lodowisko działa jeszcze tylko do 1 marca!

Zimowy Narodowy przyjął już ponad pół miliona gości
d3abl2s
d3abl2s

Zimowy Narodowy to ciekawa zimowa atrakcja stolicy, miejsce sportu i rozrywki. Warszawiacy chętnie spędzają tu czas. Już ponad pół miliona osób odwiedziło to miejsce od początku sezonu.

Zimowe Miasteczko na Stadionie Narodowym to w sumie 5000 m2 lodu. Przez ponad 100 dni, od 8 listopada do 1 marca, goście mogą korzystać aż z 3 lodowisk. Dwa z nich, połączone lodową ścieżką, to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.

Z kolei duże, oddzielne lodowisko jest nie tylko areną zmagań dla amatorów. Również na nim, już 28 lutego, będą prezentować się najlepsi łyżwiarze na świecie podczas rewii „Kings On Ice”. Kolejne wielkie atrakcje, to górki lodowe do zjeżdżania na pontonach, mała 6-metrowa i większa 9,5-metrowa, która jest jednocześnie najwyższą taką konstrukcją na świecie.

d3abl2s

- Cieszymy się, że Zimowy Narodowy stał się centrum zimowej rozrywki. Te pół miliona gości świadczy o atrakcyjności i niepowtarzalności naszego projektu. Zimowy Narodowy to jedyny taki projekt na skalę światową - mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications, organizator Zimowego Narodowego.

Zimowy Narodowy to centrum zimowej rozrywki, ale również miejsce w którym rozwijane są pasje do sportów zimowych, łyżwiarstwa i hokeja. To właśnie tutaj odbywają się specjalne zajęcia nauki jazdy na łyżwach dla dzieci i młodzieży, treningi hokejowe, a także profesjonalne zawody, jak I Ogólnopolski Turniej Mini Hokeja na Lodzie „Czerkawski Cup”, organizowany przez Stowarzyszenie Sport 7, którego prezesem jest Mariusz Czerkawski. Przy okazji turnieju można było wziąć również udział w otwartym treningu z Mariuszem Czerkawskim oraz Andrzejem Tkaczem, Wojciechem Tkaczem i Dariuszem Garbo.

Z atrakcji Zimowego Narodowego można korzystać do 1 marca. Wielki finał Zimowego Narodowego zaplanowano na 28 lutego. Podczas wyjątkowego show na lodzie „Kings on Ice”, swoje nieprzeciętne umiejętności zaprezentują najprawdziwsi mistrzowie. Wśród nich, ikona łyżwiarstwa figurowego Jewgienij Pluszczenko. Od strony muzycznej, wystąpi Edvin Marton, skrzypek, zdobywca nagrody Emmy, który zagra na najbardziej pożądanym instrumencie świata – 300. letnim Stradivariusie. Bilety na „Kings on Ice” są do kupienia na stronie www.bilety.zimowynarodowy.pl, www.ebilet.pl i w salonach Empik.

d3abl2s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3abl2s
Więcej tematów