Trwa ładowanie...

Zatrzymano podejrzanego o pedofilię. "Zwabiał dzieci do mieszkania, rozbierał i dotykał". [WIDEO]

Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Zatrzymano podejrzanego o pedofilię. "Zwabiał dzieci do mieszkania, rozbierał i dotykał". [WIDEO]
d2iguut
d2iguut

Nawet 12 lat pozbawienia wolności grozi 29-letniemu Michałowi Ż. Mężczyzna zwabiał dzieci do swojego mieszkania, rozbierał je, dotykał w miejsca intymne, sam również obnażał się przed nimi. Śledczy ustalili już czworo pokrzywdzonych. Badają, czy wykorzystywanych dzieci nie było więcej.

Mokotowscy funkcjonariusze już od pewnego czasu zbierali informacje o mężczyźnie wykorzystującym seksualnie nieletnich, szukającym ofiar w pobliżu jednego z boisk do piłki nożnej. Z uwagi na charakter sprawy, postępowanie prowadzili policjanci wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu, wyspecjalizowani w prowadzeniu spraw związanych z wykorzystywaniem seksualnym dzieci. - Sprawa ze względu na jej intymny charakter była niezwykle trudna, zwłaszcza biorąc pod uwagę ukrywanie tego procederu oraz wstyd samych pokrzywdzonych - relacjonują mundurowi .

W końcu udało się ustalić podejrzanego oraz miejsce jego pobytu. Na 29-latka zastawiono zasadzkę, w która wpadł. Do chwili obecnej udowodniono mu skrzywdzenie czterech chłopców.

- 29-latek zwabiał dzieci do swojego mieszkania, dotykał je w miejsca intymne, a także sam obnażał się przed nimi. Ponadto pokazywał nieletnim treści pornograficzne - opisują funkcjonariusze. Wszystko w zamian za prezenty.

d2iguut

Podczas przeszukania mieszkania, zabezpieczono m.in. jego komputer, kamery oraz wszelkie elektroniczne nośniki, które zostały przekazane do ekspertyzy do policyjnego laboratorium kryminalistycznego.

Michał Ż. usłyszał zarzuty wykorzystywania płciowego osoby poniżej 15 roku życia. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

d2iguut
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2iguut
Więcej tematów