Trwa ładowanie...

Zatrzymał włamywacza podczas mszy. "Usłyszał huk tłuczonego szkła"

"Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa"

Zatrzymał włamywacza podczas mszy. "Usłyszał huk tłuczonego szkła"
d3crn0n
d3crn0n

Zarzut popełnienia kradzieży z włamaniem usłyszał Rafał B., który został ujęty przez policjanta podczas trwającej w kościele w Mrozach mszy.

Policjant , na co dzień zajmujący się techniką kryminalistyczną, pojechał wspólnie z dziećmi na niedzielną mszę do jednego z kościołów w gminie Mrozy. Podczas nabożeństwa, stojąc przy wejściu do świątyni, usłyszał huk tłuczonego szkła, który dobiegał z okolicy pobliskiej plebanii. Policjant postanowił sprawdzić co się stało. - Zostawił dwójkę swoich maluchów pod opieką wujka i poszedł w kierunku domostwa proboszcza - relacjonują mundurowi. - Kiedy zbliżał się do plebanii zauważył, że jakiś mężczyzna jest w środku domu. Po chwili będąc już na tyłach budynku zobaczył rozbite tarasowe drzwi i podejrzanego mężczyznę przeskakującego przez ogrodzenie.

Policjant, podejrzewając, że ma do czynienia z włamywaczem, ruszył w pościg. Już po chwili dogonił go i obezwładnił. Następnie poinformował o zdarzeniu dyżurnego i poprosił o wsparcie. Przybyli na miejsce policjanci z zespołu patrolowo interwencyjnego zabrali podejrzanego do policyjnej celi. Okazał się nim 39-letni Rafał B.

Policjanci zabezpieczyli przy nim saszetkę z dokumentami i pieniędzmi, która okazała się własnością księdza proboszcza. Sprawą zajęli się dochodzeniowcy, którzy przedstawili Rafałowi B. zarzut popełnienia kradzieży z włamaniem.

Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze.

d3crn0n
d3crn0n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3crn0n
Więcej tematów