Trwa ładowanie...

Zamieszanie na S8. Brakuje wielu znaków (WIDEO)

Fatalne oznakowania na S8. Kierowcy się gubią.

Zamieszanie na S8. Brakuje wielu znaków (WIDEO)
d2f8ux7
d2f8ux7

Ponad miesiąc temu drogowcy otworzyli dla kierowców pierwszy odcinek fragmentu trasy S8 łączący Opacz i Paszków. Miał to być sposób na rozładowanie korków tworzących się w Raszynie i Jankach. Dobrą wiadomością dla zmotoryzowanych był fakt, że odcinek został oddany do użytku aż pięć miesięcy przed upływem terminu. Gorsza wiadomość jest taka, że droga została fatalnie oznakowana. Kierowcy się gubią, co prowadzi do sporego zamieszania.

Miłośnik infrastruktury drogowej, autor kanału Autostrady Polska, jadąc po obwodnicy nagrał film. Stworzył na nim wizualizację znaków, których próżno tam szukać, a które powinny pojawić się na S8.

Dowodem na to, że brak odpowiedniego oznakowania może stwarzać niebezpieczne sytuacje, niech będzie kolejny filmik. Jeden z kierowców jadących po obwodnicy Raszyna nagrał niecodzienne, ale i bardzo niebezpieczne zdarzenie. Kiedy chciał skręcić w kierunku CH Janki, na drodze przed nim pojawił się bus. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jechał pod prąd. Kierowca busa był mocno zdezorientowany. Zmniejszył prędkość i przybliżył się do krawędzi jezdni. Takie zdarzenie mogło skończyć się tragicznie.

Być może drogowcy zanadto pospieszyli się z oddaniem fragmentu obwodnicy. Ucierpieli na tym kierowcy, którzy są zdezorientowani i gubiąc się w zjazdach i rozjazdach nie tylko nadkładają drogi, ale przede wszystkim narażeni są na niebezpieczne sytuacje.

d2f8ux7
d2f8ux7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2f8ux7
Więcej tematów