Trwa ładowanie...

Zamierzasz adoptować psa? Schronisko "Na Paluchu" przygotuje wyprawkę

Warszawiacy, którzy zechcą zaopiekować się czworonogiem otrzymają prezent.

Zamierzasz adoptować psa? Schronisko "Na Paluchu" przygotuje wyprawkę
d17a63q
d17a63q

Akcja pod nazwą "Wyprawka dla psiaka" ma na celu wyposażenie każdego psa, który znajdzie swój nowy dom w zapas karmy oraz zestaw niezbędnych gadżetów. Z całą pewnością ułatwi to przyszłemu właścicielowi opiekę nad zwierzęciem, szczególnie w pierwszych dniach od adopcji.

– Takich wprawek otrzymaliśmy od organizatorów akcji 500 i mamy nadzieję, że uda nam się je rozdysponować razem z naszymi podopiecznymi jak najszybciej. Kolejne miesiące to ważny czas dla schronisk, podczas którego szczególnie zachęcamy do adopcji. Niestety, zima to najcięższy okres dla naszej placówki. Dlatego mamy nadzieję, że jeszcze zanim nastaną mrozy, jak najwięcej psów znajdzie nowy dom – mówi Mariusz Maj ze schroniska „Na Paluchu”.

Przyszli właściciele otrzymają również specjalne materiały edukacyjne, dzięki którym dowiedzą się jak właściwie opiekować się czworonogiem. Cała akcja odbywa się pod patronatem platformy www.dlaSchroniska.pl , która umożliwia pomaganie bezdomnym zwierzakom przez Internet.

d17a63q

– Wiemy, jak ważne jest w szczególności te kilka pierwszych dni w nowym domu, zarówno dla zwierzaka, jak i dla jego właściciela. Sami często odpowiadamy na wiele pytań naszych klientów dotyczących tego, od czego zacząć, czego w szczególności w pierwszych dniach będą potrzebować i jakie produkty powinni wybrać. Dlatego razem z naszym dostawcą – firmą Hobby, dystrybutorem karmy HappyDog – zastanawialiśmy się, co zrobić, aby rozwiać takie wątpliwości oraz jeszcze więcej osób przekonać i zachęcić do adopcji bezdomnych psiaków, a także nagrodzić tych, którzy się na nią zdecydują. Doszliśmy do wniosku, że taka wyprawka, symboliczny „bagaż”, z którym pies wyprowadza się ze schroniska do nowego domu, to ogromne ułatwienie. Postanowiliśmy je zasponsorować – mówi Piotr Baranowski ze sklepu NaszeZoo.pl, który jest organizatorem „Wyprawki dla psiaka”.

d17a63q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17a63q
Więcej tematów