Trwa ładowanie...

Za darmo: zwiedzanie Stadionu Narodowego

Niestety, tylko w wakacje i tylko dla grup zorganizowanych

Za darmo: zwiedzanie Stadionu Narodowego
d1m2c5e
d1m2c5e

Ruszyły regularane wycieczki po Narodowym. Stadion można zwiedzać od wtorku do niedzieli w godzinach od 10.00 do 18.00. W wakacje wycieczki są darmowe.

Wycieczka odbywa się w towarzystwie przewodnika, który pokaże uczestnikom najciekawsze miejsca znajdujące się na stadionie, w tym szatnie zawodników, strefę VIP, dolny i górny pierścień trybun czy kaplicę wielowyznaniową. Dla zwiedzających udostępniony zostanie także kiosk gastronomiczny, w którym będzie można kupić napoje i przekąski. Czas trwania wycieczki to około 60 minut.

Wycieczki prowadzone są wyłącznie dla grup zorganizowanych, po wcześniejszej rezerwacji, e-mail: wycieczki@ncs2012.pl. Minimalna liczba zwiedzających w grupie to 20 osób.

Wycieczki odbywają się 6 dni w tygodniu, z wyjątkiem poniedziałków, dni ustawowo wolnych od pracy oraz dni, w których będą trwały przygotowania do imprez masowych. Grupy umawiane są na następujące godziny: 10.00, 12.00, 14.00, 16.00 oraz 18.00. Prosimy o przybycie z piętnastominutowym wyprzedzeniem.

Warto zapoznać się z regulaminem zwiedzania. Dostępny jest pod TYM linkiem (PDF).

d1m2c5e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1m2c5e
Więcej tematów