Trwa ładowanie...

Za darmo: Wielka Podróż Krudów

Zobacz papugożaura, świnioperza i piraniodzioby, maluj jaskiniowe wzory, unieś maczugę, zagraj na rogu bawoła

Za darmo: Wielka Podróż Krudów
d3jwtdr
d3jwtdr

W związku z premierą animowanej komedii „Krudowie” w Warszawie odbędzie się "prehistoryczna" impreza dla całej rodziny. Jako pierwsi na świecie, wszyscy którzy zdecydują się dołączyć do Wielkiej Podróży Krudów, 7 kwietnia 2013, przy Hotelu Europejskim na Krakowskim Przedmieściu, od godz. 13.00 będą mogli zobaczyć specjalnie stworzoną na tę okazję, tonącą w zieleni platformę. Na platformie będą bohaterowie filmu: Grag, Ugga, Gaj, Ip, Babcia. Dodatkową atrakcją, będzie ustawiony przed platformą papugożaur, na którym śmiałkowie będą mogli usiąść i zrobić zdjęcie. Mniej odważnych zaprosimy do zdjęć z Pasem - filmowym leniwcem (kostium filmowy).

deą zabaw Krudów, jest zaktywizowanie do wspólnej, zabawy całych rodzin, zarówno dzieci, jak i opiekunów, którzy na pewno nie będą nudzić się w tym czasie. Podczas imprezy nie zabraknie również czasu na poznanie filmowego świata pełnego fantastycznych roślin i zwierząt, wśród których znajdą się m.in.* krokopies* (skrzyżowanie krokodyla z psem), jaszczujot (skrzyżowanie jaszczurki z kojotem), świnioperz (świnia + nietoperz), myszłoń (skrzyżowanie myszy i słonia) oraz piraniodzioby (latające ptaki-piranie).

Podczas trwania tej niezwykłej podróży, w towarzystwie jaskiniowców, doświadczymy życia pradawnych, zobaczymy,* jak wykonuje się narzędzia z krzemienia i drewna. Będziemy mieli okazję *malować z nimi jaskiniowe wzory, unieść maczugę czy zagrać na rogu bawoła.

d3jwtdr

Rozdawane będą upominki w postaci książeczek filmowych. W wydawnictwie tym obdarowani znajdą gry i zabawy Krudów przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dla starszych uczestników. Impreza na charakter otwarty i całkowicie bezpłatny.

d3jwtdr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jwtdr
Więcej tematów