Trwa ładowanie...

Za darmo: Widowisko Teatru Pijana Sypialnia dla tysiąca widzów!

Wielki spektakl na Bemowie

Za darmo: Widowisko Teatru Pijana Sypialnia dla tysiąca widzów!
d2vd4j7
d2vd4j7

Aż tysiąc miejsc w Amfiteatrze Bemowo czeka na widzów Teatru Pijana Sypialnia. Na zaproszenie Urzędu Dzielnicy Bemowo aktorzy, muzycy, śpiewacy i tancerze zaprezentują muzyczne widowisko „Wodewil Warszawski”. Spektakl został ostatnio wyróżniony w rankingu krytyków miesięcznika „Teatr”, jako jedno najlepszych muzycznych przedstawień w kraju. Wstęp na przedstawienie wolny.

- W mijające lato odwiedziliśmy z naszymi muzycznymi widowiskami wiele miast w całym kraju - informuje Sławek Narloch, dyrektor Teatru. - Nazywa się nas teatrem niezależnym, offowym, muzycznym, musicalowym, ulicznym, ogródkowym, vitage, warszawskim. Jedno jest pewne – przez trzy lata ciężkiej pracy udało nam się zdobyć wiernych fanów, którzy przychodzą na nasze spektakle wiele razy - dodaje. ****

Tym Teatr chce, by wszyscy chętni zobaczycli ich spektakl, dlatego wystąpią w Amfiteatrze Bemowo, w którym na widzów czeka aż tysiąc miejsc. Scenariusz spektaklu został skonstruowany w oparciu o komedię Feliksa Szobera „Podróż po Warszawie” z 1876 roku. Do Warszawy, z zamiarem wydania córek za mąż, przybywa Barnaba Fafuła ze swoją żoną Kunegundą. Na dworcu grupa cwaniaczków wykrada córki. Młodzieńcy chcą oczarować dziewczyny pokazując im najpiękniejsze zakątki miasta. Druga część widowiska, to kabaret, który w krzywym zwierciadle przedstawia współczesny, wielkomiejski styl życia. Celebryci prezentują swoje sposoby na wyjątkowe i pełne sukcesów życie. Spektakl wypełniają piosenki i muzyka na żywo oraz wytańczone przez aktorów polki i walczyki.

Widowisko przeniesie wszystkich chętnych do przedwojennych czasów. Ponadto w sobotę artyści Pijanej Sypialni będą uczyć tańców warszawskich w ramach sobotnich potańcówek, które odbywają się pod ratuszem Bemowo. Wstęp również wolny.

d2vd4j7

Wodewil Warszawski
Amfiteatr Bemowo
17 września godz. 19.00.
Wstęp wolny

Nauka Tańców Warszawskich
Parking przy ratuszu Bemowo
19 września, godz. 18.00 - 22.00
Wstęp wolny

d2vd4j7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vd4j7
Więcej tematów