Trwa ładowanie...

Za darmo: warsztaty teatralne w warszawskim klimacie

Na zajęcia zaprasza klubokawiarnia na Wilczej

Za darmo: warsztaty teatralne w warszawskim klimacie
d191opg
d191opg

Zostań aktorem wśród oparów kawy, zatrać się w teatrze popijając drinka. Zapomnij o codzienności ćwicząc dykcję. Przekonaj się, że kosmos, to nic w porównaniu z tym, co kryje Twoja wyobraźnia. Uwolnij swoje ciało na oczach innych. Nie zgadzaj się na nudę. Patrz prosto w oczy. Zawstydź koncentrat pomidorowy swoim skupieniem - organizatorzy z Teatru Pijana Sypialnia zapraszają na zajęcia w Śródmieściu.

Po świątecznej przerwie wraca cykl warszawskich warsztatów teatralnych, odbywających się cyklicznie w klubokawiarni Znajomi Znajomych . To wydarzenie dla tych, którzy chcą poznać pracę aktora, zabawić się w kreatywny sposób ze znajomymi i poznać ciekawych ludzi. Wydarzenie jest otwarte na wszelkie osobowości. Nie trzeba mieć doświadczenia.

- Będziemy pokazywać kulisy pracy aktora, tworzyć własne scenki i etiudy, pracować nad ciałem i głosem. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia! Chcemy, żebyście zabrali swoich znajomych i przyjaciół, kuzynkę, wujka, bratanka i sąsiadkę i mogli bawić się w oryginalny sposób - mówią Wawalove.pl aktorzy z Teatru Pijana Sypialnia.

d191opg

Pierwsze z cyklicznych zajęć odbędą się w środę 4 lutego 2014 roku o godz. 19:30 w klubokawiarni Znajomi Znajomych (ul. Wilcza 58a). Wiek uczestników: powyżej 16. roku życia.

Obowiązują zapisy: teatrps@gmail.com

Wstęp wolny!

d191opg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d191opg
Więcej tematów