Trwa ładowanie...

Za darmo: Warszawa i Prudential - znowu razem!

W weekend 16 i 17 marca na Trakcie Królewskim będziecie mogli znaleźć się w samym sercu Warszawy lat 30.!

Za darmo: Warszawa i Prudential - znowu razem!
dmpekqx
dmpekqx

Z okazji premiery filmu „ Warszawa 1935 ” i powrotu firmy Prudential do Warszawy zapraszamy na niepowtarzalne wydarzenie w klimacie lat trzydziestych „Warszawa i Prudential – znowu razem”!

W weekend 16 i 17 marca 2013 r. na Trakcie Królewskim (od Ronda de Gaulle’a po kościół św. Anny) – będziecie mogli znaleźć się w samym sercu Warszawy lat trzydziestych.

Ma być mnóstwo atrakcji: będą występy muzyczne w klimacie przedwojennym oraz współczesnym, (m.in. dj Sparky), będzie także pokaz mody z lat trzydziestych, spotkania z twórcami filmu „Warszawa 1935”, parada przedwojennych samochodów, przejażdżki starym tramwajem i dużo, dużo niespodzianek.

Przyjdźcie całymi rodzinami! Scena na Skwerze Hoovera przy pomniku Mickiewicza w sobotę i niedzielę w godzinach 11-18. Wstęp wolny!

.............................................................................

Prudential wraca do Polski, gdzie działał od 1927 r. w branży ubezpieczeniowej, poprzez spółkę Prudential Assurance Company Limited oraz jej spółkę zależną „Przezorność” (już nieistniejącą). „Przezorność” wydawała w Polsce polisy na życie do 31 grudnia 1936 roku. Od 1 stycznia 1937 roku obie spółki przestały zawierać nowe umowy ubezpieczenia, zaś zarządzanie istniejącymi już umowami zostało połączone. Bazując na zachowanych aktach z biura londyńskiego Prudential Assurance, w chwili wybuchu II Wojny Światowej (1939 r.) w Polsce istniało 4 623 ważnych polis ubezpieczeniowych. Po agresji na Polskę w 1939 roku, aktywa Prudential związane z działalnością w Polsce uległy konfiskacie przeprowadzonej przez niemieckie władze okupacyjne

dmpekqx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmpekqx
Więcej tematów