Trwa ładowanie...

Za darmo: Święto Niepodległości na rockowo

Kampania społeczna Teraz ROCK Niepodległości! i ciekawe wydarzenia dla każdego

Za darmo: Święto Niepodległości na rockowo
d3ruajg
d3ruajg

Martwisz się, że nie masz co ze sobą zrobić 11 listopada podczas Święta Niepodległości? Długi weekend przed Tobą, a pogoda taka, że lepiej zaszyć się w domu? Przyjdź na niezwykły, darmowy koncert i świętuj Dzień Niepodległości na rockowo!

Kto wystąpi? Kasia Kowalska, Luxtorpeda, Oddział Zamknięty, Ramona Rey, Magnetar.

GDZIE? Warszawski klub Palladium, ul. Złota 9
KIEDY? 11 listopada 2012r. Start: godz. 17:00 (wejście od 16:00).
*ZA ILE? Wstęp wolny! *Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie i odbierzesz darmową wejściówkę.
*UWAGA! * Liczba miejsc ograniczona - wejście wyłącznie z wejściówką.

....................................................................................................................................................................

d3ruajg

Już po raz drugi w ramach kampanii odbędzie się parada motocykli ROCK Niepodległości. Do parady może przyłączyć się każdy, kto posiada motocykl i "jest pełen wolnościowej energii, którą pragnie ogłosić rykiem silnika". Tym razem przygotowano dłuższą, niż rok temu trasę. Rozpocznie się ona w Sulejówku - uczestnicy oddadzą cześć Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu.

11 Listopada zbiórka się o godz. 16.00 w Sulejówku u Marszałka! *Pamiętajcie by zabrać ze sobą flagi!*

Miejsce startu: Sulejówek, Willa „Milusin” ul. Oleandrów 5
Koniec trasy: Warszawa, klub Palladium, ul. Złota 9
Trasa przejazdu: Oleandrów » Al. Piłsudskiego » Trakt Brzeski » Bronisława Czecha » Płowiecka » Grochowska » Al. Waszyngtona » Al. Jerozolimskie » Marszałkowska » Sienkiewicza » Zgoda » Jasna » Złota

Przejazd skończy się przy ul. Złotej, na parkingu przed Klubem Palladium, w którym odbędzie się koncert ROCK Niepodległości.

d3ruajg

.....................................................................................................................................................................

„Teraz ROCK Niepodległości” to pokojowa i radosna kampania społeczna na rzecz celebracji Wolnej Polski. Celem kampanii jest świętowanie Dnia Niepodległości ponad podziałami i promowanie radosnej formy obchodów tego święta wśród młodych ludzi - świętowanie 11. listopada na wesoło, na rockowo i patriotycznie.

"Rock ‘n’ roll zawsze grał dla wolności. Tak jest i dzisiaj, dlatego ideę „ROCK Niepodległości” popierają największe gwiazdy i legendy polskiego rocka, a także zdolni młodzi wykonawcy".

d3ruajg

W ramach kampanii przygotowano niezwykłą wystawę fotograficzną. "Każdy z artystów na zdjęciach występuje wraz z symbolem kampanii - wyjątkową gitarą elektryczną „ROCK Niepodległości”, która wyraża ideę: dzisiaj nie musimy walczyć w obronie Ojczyzny, możemy cieszyć się z Wolnej Polski. Mówimy o tym razem, głośno, grając i śpiewając, ciesząc się z wolności." Galerię będzie można oglądać od 30.10 do 27.11 na Skwerze Hoovera.

Galeria powstała z inicjatywy organizatorów „ROCK Niepodległości”: Agencji SunriseART i Fundacji Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Galeria została sfinansowana przez współorganizatora wydarzenia: Urząd Dzielnicy Śródmieście dla m. st. Warszawy.

d3ruajg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ruajg
Więcej tematów