Trwa ładowanie...

Za darmo: spotkanie z Ewą Chodakowską

Popularna trenerka i instruktorka fitness będzie opowiadać o swojej najnowszej publikacji

Za darmo: spotkanie z Ewą Chodakowską
d2iltsi
d2iltsi

Ewa Chodakowska to bardzo popularna w Polsce instruktorka fitness. Od 2011 roku zamieszcza porady dotyczące ćwiczeń na facebookowym profilu, który liczy sobie ponad milion fanów. Wydaje również książki oraz płyty DVD z treningami. 7 maja 2014 roku o godzinie 15:00 w warszawskim Empiku Juniorze (ul. Marszałkowska 116/122) odbędzie się spotkanie ze znaną trenerką. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Chodakowska zdobyła sławę w zaledwie kilka miesięcy i chyba jej się nie spodziewała. Została zalaną falą uwielbienia i krytyki - najpierw pojawiły się informacje dotyczące fałszywych "metamorfoz" wielbicielek celebrytki, potem okazało się, że część zamieszczanych przez nią zdjęć "przed" i "po" została po prostu ściągnięta z sieci. Chodakowska musiała wycofać niektóre wpisy. Jednak jest ppularna, nazywają ją nawet "Trenerką Wszystkich Polek".

Jej nowa książka ma być receptą na zdrowy styl życia, która ma gwarantować spektakularne efekty w postaci świetnego samopoczucia i doskonałej sylwetki. Sukces ten opiera się na dwóch czynnikach - aktywności fizycznej i prawidłowej diecie. W książce zawarte są zasady zdrowego stylu życia oraz właściwego odżywiania, opracowane z dietetyk kliniczną. Pokazuje w przystępny sposób, na czym polega racjonalne odżywianie, jak zrezygnować z niezdrowych nawyków żywieniowych i jak ułożyć dietę, aby bez dużych wyrzeczeń maksymalizować rezultaty treningów. Nie brakuje też zestawów ćwiczeń na najbardziej problematyczne partie ciała - czyli talię i brzuch - na dołączonej do książki płycie DVD.

d2iltsi
d2iltsi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2iltsi
Więcej tematów