Trwa ładowanie...

Za darmo: "Rusz się Warszawo po świętach" na Stadionie Narodowym [GALERIA]

Za darmo: "Rusz się Warszawo po świętach" na Stadionie Narodowym [GALERIA]
d4dldva
d4dldva

Trwa 2. akcja "Rusz się Warszawo po świętach". Ma ona zachęcić mieszkańców stolicy do aktywnego spędzania czasu i spalenia świątecznych kalorii. Organizatorami inicjatywy, która jest realizowana na Stadionie Narodowym są Miasto Stołeczne Warszawa i Zimowy Narodowy.

- Akcja skierowana jest głównie do rodzin. Po świętach przedszkola i szkoły są zamknięte. Zamiast siedzieć w domu, rodzice mogą aktywnie spędzić czas z dziećmi na lodowisku. Inicjatywa została przygotowana z myślą o nich - wyjaśnia Dyrektor Biura Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy Janusz Samel.

Jedna z organizatorek Zimowego Narodowego z TESTA Communication Katarzyna Ziemska mówi, że w ramach inicjatywy miasto udostępniło kilkanaście tysięcy darmowych wejściówek na lodowisko. Aby uzyskać bezpłatny bilet, trzeba zarejestrować się na stronie zimowynarodowy.pl. Ilość wejściówek jest ograniczona, ale przygotowano również zniżki na bilety rodzinne i normalne.

- Organizatorzy udostępnili dla warszawiaków nie tylko ślizgawki - dodaje Katarzyna Ziemska. Najmłodsi mogą skorzystać z bumper carsów, górki lodowej czy skateparku. Animatorzy będą prowadzić konkursy i spotkania z Mikołajem.

Z darmowych biletów można skorzystać dzisiaj i jutro. Akcja potrwa do 29 grudnia.

Źródło: IAR

Oprac. Karolina Pietrzak

d4dldva
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dldva
Więcej tematów