Trwa ładowanie...

ZA DARMO: Przystanek Kino

W każdą niedzielę o godz. 18:00 na pl. Konstytucji - w kawiarni Przystanek MDM!

ZA DARMO: Przystanek Kino
d399bkd
d399bkd

W ramach obchodów 60-lecia MDM-u, Przystanek MDM rusza z projektem KINO LETNIE.

To gratka dla każdego kinomana - podczas coniedzielnych spotkań pokazane zostaną filmy z lat 50-tych i 60-tych. KINO LETNIE rusza w najbliższą niedzielę o godz. 18.00 i potrwa przez całe wakacje! W repertuarze są filmy takie jak "Przygoda na Mariensztacie", "Lekarstwo na miłość", czy "Cafe pod Minogą".

8 lipca o godzinie 18:00 odbędzie się pokaz filmu komediowego "Skarb" o którym będzie można dowiedzieć się wiecej na sobotnich wykładach, które trwają już od paru tygodni w tym samym miejscu.

Zapraszamy serdecznie!

d399bkd

Przystanek MDM to nowe miejsce. Otwarte w kwietniu, ulokowane jest blisko pl. Konstytucji i słynnego MDM-u, dwa kroki od stacji Metro Politechnika. W sezonie letnim właściciele - Magda Paczos i Jakub Furmański - otworzyli ogródek. Tu organizują plenerowe kino letnie, wieczorne koncerty, wykłady. W Przystanku MDM można wypić bardzo dobrą kawę, zjeść kanapki i niezłe ciasta - również domowej roboty. Są też ręcznie lepione pierogi i domowe zupy. Fanom piwa właściciele proponują aż 18 rodzajów tego napoju w wersji niepasteryzowanej, z Polski i Czech.

d399bkd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d399bkd
Więcej tematów