Trwa ładowanie...

Za darmo: Poznaj smaki Orientu podczas China Expo Poland

Poznajcie sekrety Chińczyka żyjącego ponad 200 lat, pokazy sztuk walki, degustacje dalekowschodnich potraw i możliwość wygrania biletu do Chin – to tylko część atrakcji

Za darmo: Poznaj smaki Orientu podczas China Expo Poland
d399bkd
d399bkd

China Expo Poland rozpocznie się w najbliższy czwartek, 12 września w Centrum MT Polska i potrwa do 14 września. Przez trzy dni imprezy zwiedzający będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą przedsiębiorców z Państwa Środka, prezentujących m.in. części i akcesoria motoryzacyjne, artykuły wyposażenia wnętrz czy propozycje z zakresu oświetlenia. Dla wszystkich zainteresowanych współpracą z azjatyckimi przedsiębiorcami przygotowano ciekawe konferencje dotyczące praktycznych aspektów polsko-chińskiego biznesu. Wstęp na targi jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji na miejscu.

Na zwiedzających czekać będzie wiele ciekawych prezentacji oraz występów wokalnych i tanecznych.* Nie zabraknie gotowania na żywo, gier z Państwa Środka, a nawet wskazówek, jak urządzić mieszkanie w chińskim stylu.* W skrócie zapowiadają się trzy dni pełne orientalnych wrażeń – zapowiada Bartosz Sosnowski, prezes zarządu Międzynarodowych Targów Polska.

Na China Expo Poland 2013 zaplanowane zostały liczne wydarzenia mające na celu przybliżyć gościom interesujące zagadnienia związane z Chinami. W ramach spotkań dot. chińskiej medycyny będzie można poznać niektóre z sekretów Li Ching Yuna – najdłużej żyjącego człowieka w historii, który w chwili śmierci miał ponoć aż 250 lat. Będzie też można posłuchać o wskazaniach astrologii chińskiej czy historii kaligrafii. Podczas targów przygotowane zostaną również warsztaty sztuk walki i gotowania, a także degustacje dalekowschodnich potraw. Jedną z większych atrakcji będzie konkurs Poleć z Finnair do Chin, w którym główną nagrodę stanowi bilet lotniczy do Chin ufundowany przez fińskie linie lotnicze Finnair.

Targi organizowane są przez MT Polska we współpracy z China Town Travel. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Przy obiekcie znajduje się 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Na targi można też dojechać środkami komunikacji miejskiej. W sąsiedztwie kursuje 11 linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej – linia S1 relacji Pruszków – Otwock oraz pociągi Kolei Mazowieckich ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego..

d399bkd

Więcej informacji nt. China Expo Poland znajduje się na stronie www.chinaexpo.pl

d399bkd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d399bkd
Więcej tematów