Trwa ładowanie...

Za darmo: piszemy piosenki o Stadionie Narodowym!

Nie trzeba być poetą i wokalistą. Wystarczy obserwować codzienne życie mieszkańców Warszawy. W planach... hymn do tafli lodu!

Za darmo: piszemy piosenki o Stadionie Narodowym!
d1phj93
d1phj93

„Piosenki na śniadanie” to cykl spotkań, na których do melodii przygotowanych przez artystów publiczność pisze własne teksty. Tematem najbliższego wieczoru będzie… Stadion Narodowy .

Na czym polega projekt „Piosenki na śniadanie ”?***__*

Do melodii przygotowanych przez artystów publiczność układa własne teksty piosenek. Na koniec wieczoru nagrywamy wspólne wykonanie piosenek i wrzucamy do Internetu. Na drugi dzień, rano – każdy może posłuchać utworu, który współtworzył. Dobra energia na cały dzień gwarantowana! Każde spotkanie odbywa się pod innym hasłem.

Wojciech Gawrych, muzyk: Piosenki na śniadanie, to propozycja dla tych, którzy chcą się dobrze bawić. Absolutnie nie trzeba być poetą i wokalistą! Wystarczy obserwować codzienne życie mieszkańców Warszawy. W czasie wieczoru zamienimy nasze spostrzeżenia w piosenki. Tematem będzie Stadion Narodowy, więc będziemy pisać między innymi… hymn do tafli lodu.

*Kiedy: *29 stycznia (środa), godz. 20:00

d1phj93

*Gdzie: * Znajomi Znajomych , ul. Wilcza 58

WSTĘP WOLNY

Spotkanie organizuje jak zwykle Teatr Pijana Sypialnia - grupa młodych artystów, absolwentów i uczniów studia aktorskiego, które działa przy teatrze. Ze swoimi inicjatywami chcą być bliskoblisko ludzi. Dlatego występują w kawiarniach, na podwórkach starych kamienic, a nawet… w tramwajach. W rankingu krytyków miesięcznika „Teatr” ich spektakl i Zespół został wyróżniony, jako jedno z najciekawszych wydarzeń artystycznych w sezonie 2012/2013 w kategorii OFF.

d1phj93
d1phj93
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1phj93
Więcej tematów