Trwa ładowanie...

ZA DARMO: Noc Świętojańska już w sobotę

Gwiazdą wieczoru Wianków nad Wisłą będzie Katie Melua! Zagrają też Wilki, Myslovitz z nowym wokalistą, Edyta Górniak i L.U.C. z Waglewskim.

ZA DARMO: Noc Świętojańska już w sobotę
d1fty4k
d1fty4k

Impreza odbędzie się na Podzamczu. Scena zostanie ustawiona przy ul. Sanguszki. Wianki nad Wisłą rozpocznie L.U.C, który zaprosił do współpracy Wojciecha Waglewskiego i Mateusza Pospieszalskiego (Voo Voo). Do składu dołączą Vienio *(MOLESTA) i dwukrotny mistrz polski w Beatbox-ie: *ZGAS.

Największe przeboje zaprezentują Katie Melua oraz powracająca na scenę z albumem „My” Edyta Górniak. Tegoroczny skład uzupełnią Wilki, Ryszard Rynkowski z chórem „Bitwy na głosy”,Liber i InoRos, Damian Ukeje i występujący od niedawna bez Artura Rojka, ale za to z równie dobrym Michałem Kowalonkiem Myslovitz. Zaproszono również zagranicznych gości. Zobaczymy Holendrów z Racoon, grających akustyczny rock oraz szwajcarski indie-folkowy 77 Bombay Street.

Noc Świętojańską zakończy około północy widowiskowy pokaz sztucznych ogni. Na niebie pojawią się prawdziwe, świetliste wianki.

PROGRAM IMPREZY

godz. 20:00-20:45: L.U.C i Goście /Vienio, Zgas, M. Pospieszalski, W. Waglewski/

d1fty4k

godz. 20:50-21:40: Myslovitz

godz. 22:00-23:50 KONCERT LATO ZET i DWÓJKI: De Mono, Liber & InoRos, Ryszard Rynkowski, Edyta Górniak,Damian Ukeje, Wilki, Racoon, Myslovitz, 77 Seven Bombay Street, Katie Melua

godz. 23:55 - Widowisko pirotechniczne

Podzmacze, 23 czerwca 2012 wstęp wolny

Warszawskie Wianki nad Wisłą odbywają się od 1996 roku. Grali na nich m.in.: Europe, Kelis, Kosheen, Leningrad Cowboys, Lou Bega, Reamon i Sunrise Avenue. W tym roku impreza odbędzie się po raz 17.

d1fty4k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fty4k
Więcej tematów