Trwa ładowanie...

ZA DARMO: Nightskating już dziś w Warszawie!

O godzinie 20:30 spod Pomnika Kopernika na Krakowskim Przedmieściu wyruszy kolejny w tym sezonie Nightskating Warszawa.

ZA DARMO: Nightskating już dziś w Warszawie!
d1hsjvb
d1hsjvb

Nightskating Warszawa to cykl nocnych przejazdów na rolkach głównymi ulicami miasta, który ma za zadanie popularyzować wrotkarstwo jako sport dla całej rodziny.

Warszawscy miłośnicy jazdy na rolkach będą mieli możliwość poznania swojej stolicy z zupełnie nowej perspektywy, przejeżdżając na ośmiu kółkach głównymi ulicami miasta, obok najbardziej charakterystycznych miejsc, jak Pałac Kultury i Nauki, Belweder czy Stadion Narodowy.

Organizator imprezy – Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie POLSKATER zadbał o to, aby trasa była atrakcyjna i bezpieczna. Przejazdy rolkarzy zabezpiecza Policja oraz specjalny zespół na rolkach. Nagłośnienie na trasie zapewnia Muzyczna Przyczepka Violet Kivi.

Udział w imprezie jest bezpłatny!

PODSTAWOWE ZASADY

  1. Przed imprezą zapoznaj się z REGULAMINEM.**
  1. Zaleca się noszenie podczas jazdy kompletu ochraniaczy oraz kasku, jak również elementów odblaskowych i świetlnych. Dla uczestników w wieku do lat 15 noszenie kasku jest obowiązkowe.
  1. Zagrożenia takie jak szyny, uszkodzenia nawierzchni drogi, upadki lub ostre hamowanie sygnalizujemy podniesieniem rąk do góry, co stanowi dla innych informacje o zagrożeniu lub zatrzymaniu się.
  1. Zezwala się na jazdę jedynie po udostępnionych przez policję i zespół zabezpieczający odcinkach drogi. Jazda po chodnikach jest zabroniona.
  1. Peleton otwierają oraz zamykają członkowie ekipy zabezpieczającej NIGHTSKATING TEAM. Prosimy o bezwarunkowe stosowanie się do ich zaleceń.
  1. Prosimy o pozostawienie przerwy z lewej strony jezdni tak aby możliwe było swobodne przemieszczanie się zespołu zabezpieczającego.
  1. W imprezie wziąć udział mogą tylko osoby poruszające się na wrotkach jednośladowych (rolkach), wrotkach dwuśladowych lub nartorolkach. Wszystkim rowerzystom, deskorolkarzom, osobom na longbordzie czy hulajnodze serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą inicjatywą – niestety wasz udział w imprezie w.w sprzęcie jest niemożliwy (więcej w regulaminie imprezy).
d1hsjvb

Więcej szczegółów znajdziecie NA STRONIE

d1hsjvb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hsjvb
Więcej tematów