Trwa ładowanie...
dzieci
Luiza Poreda
01-05-2013 10:02

Za darmo: majowe spotkania dla rodziców BoboCamp

Porozmawiaj z psychologiem dziecięcym, doradcą żywieniowym i doulami!

Za darmo: majowe spotkania dla rodziców BoboCamp
d1na6wf
d1na6wf

9 maja, o godzinie 12:00, odbędzie się spotkanie na Saskiej Kępie, jak zwykle w kawiarni FikuMikuCafe (ul. Zwycięzców 32). Na tym spotkaniu będzie okazja, aby porozmawiać o diecie mamy karmiącej piersią, a także o wszystkim, co jest związane z karmieniem piersią. Dwie ekspertki – Iza Sztandera (doula i doradca macierzyński) i Gosia Jckowska (doula i doradca żywieniowy) odpowiedzą na wszystkie pytania, również na te związane z odstawianiem dziecka od piersi.

W maju po raz pierwszy odbędzie się spotkanie także na Ursynowie. 13 maja, o godzinie 10:00 warto więc przyjść do kawiarni HockiKlocki (ul. Wańkowicza 4 lok 3a). W trakcie spotkania będzie można porozmawiać z Kasią Malec, psychologiem dziecięcym o budowaniu poczucia bezpieczeństwa u dziecka oraz z doulami ze Stowarzyszenia Doula w Polsce (Izą Sztanederą, Izą Frankowską i Pamelą Kucińską) o tym kim jest doula i co robi.

Każde spotkanie z cyklu BoboCamp jest bezpłatne i bardzo mile widziane są na nim dzieci. Zabierajcie, więc swoje maluchy, dobre humory i przybywajcie 9 maja (czwartek), o godzinie 12.00 do FikuMikuCafe i 13 maja (poniedziałek), o godzinie 10.00 do HockiKlocki.

Więcej informacji o spotkaniach oraz formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie www.bobocamp.pl oraz na www.facebook.com/bobocamppl .

Patronat honorowy nad spotkaniami na Kabatach objął Burmistrz Dzielnicy Ursynów Pan Piotr Guział, a nad spotkaniami na Saskpiej Kępie Burmistrz Pragi-Południe Pan Tomasz Kucharski.

d1na6wf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1na6wf
Więcej tematów