Trwa ładowanie...

Za darmo: kolejna edycja Fortowiska!

Wyprzedaż Garażowa na Żoliborzu

Za darmo: kolejna edycja Fortowiska!
d42v37c
d42v37c

Już 12 stycznia w Forcie Sokolnickiego przy ul. S. Czarnieckiego 51 odbędzie się kolejna edycja uwielbianego przez mieszkańców Żoliborza (i nie tylko) wydarzenia, czyli Fortowiska – Wielkiej Wyprzedaży Garażowej.

Jest szansa na zdobycie wielu skarbów: od zimowych kurtek po letnie sukienki, poprzez biżuterię home-made, przedmioty do wyposażenia wnętrz po meble, rolki i domowe wypieki. Jak zawsze o ceny można się targować, dzięki czemu nikt nie wyjdzie z wyprzedaży o pustych rękach. A w wydarzeniu może wziąć udział każdy, nie tylko z Żoliborza.

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu (jako sprzedający) jest wysłanie mejla na adres wyprzedaz@nowyfort.pl. Opłata od sprzedających pobierana jest w dniu wyprzedaży. Za stoisko z rzeczami używanymi wynosi tylko 10zł, a za stoisko z rękodziełem trzeba zapłacić jedyne 30zł.

d42v37c

Oczywiście dla kupujących wejście na Fortowisko za darmo!

To już 6. edycja imprezy, organizowanej regularnie w drugą sobotę miesiąca w Forcie Sokolnickiego. Poza świetną atmosferą organizatorzy zadbali o koce oraz krzesła, które udostępniają sprzedającym bez dodatkowych opłat.
Wszystkie informację na temat tego wydarzenia możecie znaleźć TUTAJ .

d42v37c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42v37c
Więcej tematów