Trwa ładowanie...

Za darmo: kolędowanie w rytmach karaibskich

Dziś o godz. 16:00 na ul. Chmielnej!

Za darmo: kolędowanie w rytmach karaibskich
d1u86ip
d1u86ip

Zapraszamy 19 grudnia (środa) o godz. 16:00 na „Koncert kolęd” na którym zagrają Mikołaj Tabako & UpBeat Orchestra. Koncert odbędzie się w Podcieniach budynku przy ul. Chmielnej 14. Impreza ta powstała przy udziale Stowarzyszenia Galeria Jabłkowskich, Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy, a także Projektu Chmielna oraz Fundacji Czy Mogę Pomóc?

W programie przewidziane jest wspólne kolędowanie w klimatach karaibskich. Na repertuar koncertu złożą się nowe aranżacje klasycznych pieśni bożonarodzeniowych takich jak m.in.: „Przybieżeli do Betlejem”, „Cicha noc”, czy „Wśród nocnej Ciszy”.

Zespół będący gwiazdą wieczoru powstał w wyniku wieloletniej współpracy Mikołaja Tabako razem z zespołem UpBeat Qaurtet. Biorący udział w wydarzeniu Mikołaj Tabako, jest nie tylko trębaczem i wokalistą, ale jednocześnie kompozytorem oraz aranżerem. Związany jest on z takimi zespołami jak: The Bartenders, Prataouro, Warsaw Jazz Experience, STC Tabako. UpBeat Orchestra zaś jest zawsze gwarantem dobrej zabawy dla publiczności. Członkowie zespołu mają w zwyczaju zapraszanie do
wspólnego grania gości, więc każde spotkanie z nimi może kazać się wyjątkową niespodzianką.

d1u86ip

Na koncert zapraszają: Stowarzyszenie Galeria Jabłkowskich, Projekt Chmielna, Fundacji Czy Mogę Pomóc? oraz Dzielnica Śródmieście m.st. Warszawy.

d1u86ip
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1u86ip
Więcej tematów