Trwa ładowanie...

Za darmo: Joga śmiechu i piknik w parku Kazimierzowskim

Impreza odbywa się z okazji obchodów V Warszawskiego Dnia Sąsiada

Za darmo: Joga śmiechu i piknik w parku Kazimierzowskim
d4du3n7
d4du3n7

Animator Życia oraz Fundacja Pole Inicjatyw Twórczych zapraszają w sobotę na piknik sąsiedzki, który odbędzie się w parku Kazimierzowskim. Impreza startuje o godz. 12:00.

Co będzie się działo?

godz. 12:30-13:30: gry i zabawy animacyjne oraz zajęcia jogi śmiechu z Kingą Leśnikowską. Każdy może się śmiać niezależnie od humoru. Relaksujące działanie śmiechu jest znane nam wszystkim z praktyki ale czy wiesz że 15 min chichotania ma taki sam efekt jak 2 godziny odpoczynku, natomiast radosny wybuch śmiechu pozwoli ci spalić tyle kalorii co 3 minuty aerobiku. Przekonaj się sam jakie korzyści niesie śmiech na poziomie fizycznym, mentalnym i duchowym. Ile dobrego zyskuje twój organizm przez głośny śmiech. Dowiedz się jako to robić samemu, niezależnie od okoliczności i nastroju.

godz. 14:00-16:00: warsztaty praktycznej improwizacji z Teatrem Bez Klepki.

d4du3n7

Organizatorzy pikniku zapraszają wszystkich z własnym jedzeniem. Zapewniają każdemu małą, słodką niespodziankę.

W czasie trwania pikniku odbędzie się zbieranie książek w ramach akcji Biblioteki Sąsiedzkie - to biblioteki społeczne, oddolne, które spełniają marzenia mieszkańców/sąsiadów o miejscu, gdzie wspólnie mogą wymieniać się dobrym słowem, pomysłami, książkami, przepisami, radami, być razem.

d4du3n7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4du3n7
Więcej tematów