Trwa ładowanie...

Za darmo: Fit Karnawał pod błękitną kopułą

Kto chce nabrać energii i porządnie się rozruszać, powinien pojawić się w Blue City 19 i 20 stycznia. W programie darmowe zajęcia aerobowe, taneczne czy gra w squasha

Za darmo: Fit Karnawał pod błękitną kopułą
dknsetv
dknsetv

Blue City ma bardzo zróżnicowaną ofertę rozmaitych zajęć ruchowych. Będzie się można z nią zapoznać w weekend 19-20 stycznia – i to w praktyce.* *Najemcy z branży rozrywkowo-sportowej pokażą to, co mają najlepsze w swojej ofercie.

Egurrola Dance Kids wraz ze swoimi nieocenionymi instruktorami zorganizuje naukę tańca.

Klub Lucid też postawi na taniec. Zumba® Fitness to zainspirowane Ameryką Południową zajęcia taneczno-ruchowe. Klub fitness „Pure” przygotował z kolei pełen zakres usług trenerskich. Od pokazu treningu cross-fit, czyli innowacyjnego podejścia do poprawy zdolności wysiłkowych, który buduje siłę, sprawność, szybkość, koordynację i uczy wyzwalać moc zaledwie w 20 minut, po trening obwodowy. Trenerzy „Pure” wygłoszą też krótki wykład na temat zdrowego jedzenia dla aktywnych.

dknsetv

W licznych konkursach będzie można wygrać wejściówki do „Pure”, plecaki, miesięczny karnet, bidon czy koszulkę. Z kolei Grand Prix postawi pod fontanną gokart i będzie przygotowywało chętnych do uczestnictwa w jego Szkole Kartingu dla Dorosłych. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami.

PLAN ZAJĘĆ

SOBOTA

11.30 Zapowiedź imprezy, konkursy zabawy****

12.00 Eguurola Dance Kids zumba, instruktorka: Lenka Tvrzová

12.30 Pure Jatomi X-Fit – Znudzony bieżnią? Masz dość maszyn siłowych? Nudzą Cię zajęcia grupowe? Rewolucja zaczyna się teraz! Przyjdź i zobacz najnowszy trend fit na świecie a potem weź udział w indywidualnym treningu!

dknsetv

13.00 Bell Arto Cheerleaders AWF Warszawa - zawodowa grupa cheerleaderek uświetniająca największe imprezy sportowe w kraju. Zabawy i konkursy dla klientów

13.30 Zabawy i konkursy dla klientów. Bell Arto Cheerleaders AWF Warszawa – pokaz taneczno-akrobatyczny „Euro 2012”

14.00 Pure Jatomi Salsa – Zatańcz i Ty!

14.30 Bell Arto Cheerleaders AWF Warszawa – energetyczny pokaz tańca „ Cheerl” z elementami gimnastyki artystycznej. Konkursy dla klientów

dknsetv

15.00 Inca Play animacje piłkarskie, z chustą Klanza, karaoke i mini disco

15.30 Grand Prix „Od kartingu do Formuły 1” -wywiad ze Stanisławem Kostrzakiem - kierowcą kartingowym, oraz kierowcą w turnieju KIA LOTOS RACE (przeprowadza Tomasz Pytko)

16.00 Lucid Zumba Finess

16.30 Lucid Zumba Fitness

17.00 Przyjdź i zadbaj o swoje ciało, kondycję i daj się porwać niesamowitej Zumbie z EGURROLA DANCE STUDIO

dknsetv

17.30 zabawy i konkursy dla klientów

18.00 Pure Jatomi Wykład – Poznaj skład swojego ciała! Indywidualna analiza składu ciała i odpowiedni dobór suplementów. Wykład prowadzony przez trenerów personalnych Adama i Anetę Chmielewskich.

NIEDZIELA

11.30 Zapowiedź imprezy, konkursy, zabawy

12.00 Egurrola Dance Kids tańce karnawałowe dla dzieci instruktorka Izabela Szewczyk

12.30 Pure Jatomi X-Fit – Znudzony bieżnią? Masz dość maszyn siłowych? Nudzą Cię zajęcia grupowe? Rewolucja zaczyna się teraz! Przyjdź i zobacz najnowszy trend fit na świecie a potem weź udział w indywidualnym treningu!

dknsetv

13.00 Bell Arto Cheerleaders AWF Warszawa -zawodowa grupa cheerleaderek uświetniająca największe imprezy sportowe w kraju. Konkursy i zabawy dla klientów.

13.30 Inca Play – animacje piłkarskie, z chustą Klanza, karaoke i mini disco

14.00 Pure Jatomi Salsa – Zatańcz i Ty!

14.30 Lucid Zumba Fitness

15.00 Lucid Zumba Fitness

15.30 Grand Prix Wykład

16.00 Konkursy i zabawy dla klientów

16.30 Bell Arto Cheerleaders AWF Warszawa - występ taneczno - akrobatyczny pt. „ Euro 2012”. Konkursy i zabawy dla klientów.

dknsetv

16:35 Taniec z instruktorem - redberry style dla wszystkich chętnych.
Wspólny taniec zostanie uwieczniony na facebooku! Dla uczestników – dowolny produkt redberry gratis, a dla odwiedzających – 30% taniej w godz. 16.00-19.00.

17.00 Egurrola Dance Kids

17.30 Bell Arto Cheerleaders AWF Warszawa - energetyczny pokaz tańca „ Cheerl”
z elementami gimnastyki artystycznej. I konkursy dla klientów.

18.00 Pure Jatomi Wykład – Poznaj skład swojego ciała! Indywidualna analiza składu ciała i odpowiedni dobór sposobu żywienia. Wykład prowadzony przez trenerów personalnych Adama i Anetę Chmielewskich

CH BLUE CITY, al. Jerozolimskie 179, Warszawa

dknsetv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dknsetv
Więcej tematów