Trwa ładowanie...

Za darmo: Dni Otwarte w warszawskich poradniach psychologicznych

Jak zbudować dobry związek, dbać o swoje (i innych) szczęście oraz zdrowie psychiczne

Za darmo: Dni Otwarte w warszawskich poradniach psychologicznych
d2odcgu
d2odcgu

Ruszyły zapisy na Dni Otwarte w warszawskich poradniach psychologicznych i rodzinnych Centrum-Ja. Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-14 kwietnia.

Tematyka wykładów podczas dni otwartych jest skierowana do wszystkich, którzy dążą do lepszego porozumienia i poprawy relacji z partnerem, pragną budować szczęśliwy związek i rodzinę.

Dla par i małżeństw przygotowaliśmy warsztaty z komunikacji w związku oraz wykład na temat rozwiązywania konfliktów w rodzinie. Będziemy mówić o tym, kiedy rodzina jest narażona na kryzys, jak temu zapobiegać oraz w jaki sposób konstruktywnie rozwiązywać problemy – mówi Justyna Glińska, psychoterapeuta z Centrum-Ja. - Dla par, które już przeżywają momenty kryzysowe, w Centrum-Ja przygotowano spotkanie „Para do poprawki”, na którym specjaliści opowiedzą czym jest terapia par, kiedy jest wskazana oraz o sposobie prowadzenia terapii.

d2odcgu

Rodzice natomiast będą mogli wziąć udział w wykładzie „Chwalić dziecko, czy nie chwalić?”, podczas którego psycholog dziecięcy opowie o tym, w jaki sposób wychować dzieci na dorosłych, znających swoje mocne strony i akceptujących niedoskonałości. Rodziców starszych dzieci może zainteresować warsztat prowadzony przez psychologów rodzinnych o sposobach motywowania dziecka do nauki oraz rozpoznawaniu problemów (jak dysleksja czy dysortografia).

Dla osób, które pragną zadbać o swoje zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie specjaliści zaplanowali praktyczny warsztat z radzenia sobie ze stresem.

Silnemu stresowi towarzyszy napięcie mięśni. W efekcie może pojawić się zmęczenie, a nawet ból. Poradzenie sobie z napięciem nie zawsze jest zadaniem łatwym. Techniki relaksacyjne mogą pomóc w efektywnej regulacji emocji, gdyż odprężenie fizyczne często prowadzi do psychicznego – mówi prowadzący wykład psycholog, terapeuta Marcin Domurat.

Wszystkie wykłady będą miały charakter warsztatów zakończonych dyskusją. Wstęp na wszystkie wykłady oraz indywidualne konsultacje jest bezpłatny, jednak Ilość uczestników jest ograniczona i warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze zapisywanie się. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.centrum-ja.pl (zakładka Aktualności) .

d2odcgu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2odcgu
Więcej tematów