Trwa ładowanie...

Za darmo: Dancing Międzypokoleniowy z Vieniem

Do DJ Wiki 70+ dołączy tym razem Vienio, raper z warszawskiego składu Molesta Ewenement

Za darmo: Dancing Międzypokoleniowy z Vieniem
d4c532j
d4c532j

Dlaczego seniorzy nie uczestniczą w życiu towarzyskim Warszawy? To pytanie zadaje sobie artystka i animatorka Paulina Braun. Od ponad roku zapoznaje najstarszych warszawiaków ze współczesną kulturą organizując cykl imprez pod hasłem "Dancing Międzypokoleniowy".

Wbrew pozorom impreza nie jest skierowana jedynie do najstarszych warszawiaków. Na parkiecie bawią się wnukowie z dziadkami, dzieci z rodzicami i mniejszości narodowe, czyli Ci, których dzieli „żelazna” bariera wieku i kulturowa. Osoby, które na co dzień nie mają szans na wspólną zabawę. Wydarzenie jest pretekstem do nawiązania rozmowy, spotkania międzypokoleniowego, zniesienia sztucznej, niepotrzebnej granicy.

Akcja oswaja również seniorów ze współczesną muzyką, a juniorów - z muzyką ich dziadków czy rodziców. Przewodnikami po tym świecie są - rezydentka cyklu DJ WIKA /70+/ i didżeje młodego pokolenia.* Podczas najbliższej odsłony Dancingu, 24 marca o godzinie 16:00 w Cafe Kulturalna obok Dj Wiki wystąpi Vienio, raper z warszawskiego składu Molesta Ewenement ze swoim solowym projektem Etos 2010. Wstęp wolny. *

d4c532j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4c532j
Więcej tematów