Trwa ładowanie...

Za darmo: Dancing międzypokoleniowy na rapie

Przyprowadź rodziców i dziadków - pobawcie się razem!

Za darmo: Dancing międzypokoleniowy na rapie
d2nsfxo
d2nsfxo

Szykuje się kolejna edycja dancingu międzypokoleniowego. Podczas imprezy na parkiecie znowu bawić się będą wnukowie z dziadkami, dzieci z rodzicami i mniejszości narodowe - a więc Ci, których według wielu osób dzieli bariera wiekowa i kulturowa, osoby, które na co dzień nie mają szans na wspólną zabawę.

Wydarzenie jest pretekstem do nawiązania rozmowy, spotkania międzypokoleniowego, zniesienia sztucznej, niepotrzebnej granicy. Akcja oswaja również seniorów ze współczesną muzyką, a juniorów - z muzyką ich dziadków czy rodziców. Seniorzy poznają także popularne kawiarnie i kluby, w których spędzają czas ich dzieci i wnukowie. *Tym razem wydarzenie będzie miało miejsce w klubie 55, przy ul. Żurawiej 32/32.*

Przewodnikami po tym świecie są rezydentka cyklu DJ WIKA /70+/ i didżeje młodego pokolenia. Do tej pory byli to, m.in. Maximilian Skiba, Basia Polanska, Michał Ismikey Torzecki, Bobrowiec oraz raper Pono.

Tym razem na imprezie pojawi się WSZ, czyli Wujek Samo Zło. Jest to raper znany ze współpracy z Kalibrem 44 jako Baku Baku Skład, oraz z freestajlowym składem Gib Gibon (m.in. z Tede i Borixonem). Udzielał się też gościnnie w wielu projektach takich jak np. DJ 600V "Hip-Hop produkcja" i "Wkurwione Bity", Slums Attack "I nie zmienia się nic", Waco "Świeży materiał", Parafan, Transmisja, solowa płyta basisty Wojtka Pilichowskiego i wiele innych. Większość tych utworów powstawała na freestyle'u. Wydał on dwie płyty wspólnie z CNE: "Te-Rap-Ja" (2001) oraz "Jeszcze Raz" (2005).

d2nsfxo

Organizatorem imprezy jest Fundacja Nizio .
Link do fanpage'a Dancingu
................................................

28 kwietnia, godz. 16:00-22:00

Klub 55, ul. Żurawia 32/34 ( MAPA )

d2nsfxo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nsfxo
Więcej tematów