Trwa ładowanie...

Za darmo: badania pamięci dla osób 60+

"Biała sobota" w przychodni Prosen na Woli

Za darmo: badania pamięci dla osób 60+
d20iz38
d20iz38

W ramach akcji "biała sobota" 16 lutego w Przychodni Specjalistycznej Prosen na Woli, w godzinach od 9.00 do 14.00 osoby po sześćdziesiątym roku życia będą mogły wziąć udział w bezpłatnym wstępnym badaniu zaburzeń pamięci.

Nasi rodzice, dziadkowie, którzy cierpią na zaburzenia pamięci i z tego powodu mają coraz większe kłopoty z wykonywaniem zwykłych, codziennych czynności mogą mieć pierwsze objawy rozpoczynającej się choroby Alzheimera. Głównymi symptomami są trudności w zapamiętywaniu różnych informacji jak np. bieżących wydarzeń, terminów spotkań, przeczytanych informacji.

Można także zauważyć występujące od niedawna kłopoty z regularnym przyjmowaniem leków, planowaniem zakupów, zarządzaniem domowymi finansami czy poruszaniem się w nieznanych miejscach. Czasami także zaczynają doskwierać problemy, które na pierwszy rzut oka dotyczą nas wszystkich, czyli trudności z doborem słów podczas rozmowy, gubienie nazwisk w pamięci, ciągłe zapominanie, gdzie zostawiliśmy przedmioty codziennego użytku jak portfel, klucze czy okulary. Kiedy jednak podsumujemy, te wszystkie symptomy i zobaczymy, że w większości dotyczą naszych bliskich lub też nas samych, wtedy warto skorzystać z okazji do bezpłatnego badania i sprawdzić stanu naszej pamięci. Wskazane jest także zbadać się, jeśli nasi bliscy chorowali na zaburzenia pamięci.

Przychodnia Prosen
ul. Płocka 17 lok. 23. Wejście przez pasaż B, I piętro

Więcej informacji: 22 632 32 59, 22 632 34 12

d20iz38
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20iz38
Więcej tematów