Trwa ładowanie...

Za darmo: 7. Memoriał Kamili Skolimowskiej na Stadionie Narodowym

W memoriale wystąpi m.in. rekordzistka świata i tym samym złota medalistka Igrzysk w Rio w rzucie młotem - Anita Włodarczyk.

Za darmo: 7. Memoriał Kamili Skolimowskiej na Stadionie Narodowym
d1whtk4
d1whtk4

W niedzielę, 28 sierpnia, na PGE Narodowym odbędzie się siódma edycja Warszawskiego Memoriału Kamili Skolimowskiej. Wystąpi wielu medalistów ostatnich Igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Między innymi rekordzistka świata w rzucie młotem -Anita Włodarczyk oraz srebrny medalista w rzucie dyskiem - Piotr Małachowski. Wstęp na trybuny bezpłatny!

W tym roku, po raz pierwszy w historii Memoriału, wstęp dla kibiców będzie całkowicie bezpłatny. Nie obowiązują żadne rezerwacje, czy wejściówki do odbioru. Początek wydarzenia o godz. 16.30, a bramy PGE Narodowego zostaną otwarte o godz. 14.30. Na trybunach będzie mogło zasiąść nawet 30 000 tysięcy kibiców królowej sportu.

Sportowcy rywalizować będą w siedmiu konkurencjach lekkoatletycznych: rzucie młotem, rzucie dyskiem, pchnięciu kulą, skoku wzwyż, skoku o tyczce oraz biegach na 100 m i na 110 m przez płotki. Z wyłączeniem skoku o tyczce, rzutu dyskiem i pchnięcia kulą, na PGE Narodowym obok panów rywalizować będą także panie. LOTTO Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej ma również wymiar integracyjny – razem z największymi gwiazdami królowej sportu wystartują lekkoatleci niepełnosprawni.

Występ Anity Włodarczyk

Podczas Memoriału w Warszawie wystartuje m.in. rekordzistka świata, młociarka Anita Włodarczyk. W sportowych zmaganiach udział wezmą też m.in. Piotr Małachowski, wicemistrzem olimpijskim w rzucie dyskiem, a także Tomasz Majewski, który startem w Memoriale zakończy sportową karierę.

d1whtk4

Podczas LOTTO Warszawskiego Memoriału Kamili Skolimowskiej pożegnani zostaną również paraolimpijczycy wylatujący do Rio de Janeiro.

Więcej informacji o Memoriale, a także program minutowy imprezy można znaleźć * tutaj oraz tutaj* .

d1whtk4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1whtk4
Więcej tematów