Trwa ładowanie...

Z Warszawy pojedziemy pociągiem bezpośrednio do Lwowa

Nowa oferta Intercity

Z Warszawy pojedziemy pociągiem bezpośrednio do Lwowa
d1wl2ev
d1wl2ev

W nowym, grudniowym rozkładzie jazdy, dwie grupy wagonów: z Wrocławia i Warszawy pojadą bezpośrednio do Lwowa - poinformowało WawaLove.pl biuro prasowe Intercity.pl.

Kolejarze poinformowali właśnie o zakończeniu prac nad międzynarodowym rozkładem jazdy. Po raz pierwszy od wielu lat w rozkładzie pojawi się nocny pociąg, który pojedzie z Warszawy do Krakowa, gdzie dołączy do pociągu jadącego z Wrocławia i wspólnie pojadą aż do Lwowa. - Przewidujemy, że ta podróż będzie trwała około 10 godzin - informuje WawaLove.pl rzecznik.

To połączenie nie znalazło się jeszcze w rozkładzie opublikowanym przez PKP PLK, ale jak usłyszeliśmy w biurze prasowym, jest już pewne, że wagony z Warszawy zostaną włączone do Lwów-Ekspressu (dotychczas jadącego z Wrocławia).

PKP informuje też, że od grudnia z Warszawy będzie kursował jeden dodatkowy pociąg dzienny do Pragi, wznowione zostanie również dzienne połączenie z Węgrami.

d1wl2ev

Szczegóły dotyczące dokładnych kursów Intercity poda w połowie listopada. Na razie wiadomo tylko, że nowy rozkład jazdy wejdzie w życie w połowie grudnia.

d1wl2ev
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wl2ev
Więcej tematów