Trwa ładowanie...

WZORY - kolejna edycja Warszawskich Targów Designu

Mikołajkowa edycja targów będzie świetną okazją do kupienia niepowtarzalnych prezentów

WZORY - kolejna edycja Warszawskich Targów Designu
d90ihiw
d90ihiw

WZORY 6/12 to kolejna duża edycja Warszawskich Targów Designu. W wyjątkowej architektonicznie przestrzeni Domu Towarowego Braci Jabłkowskich zostanie zaprezentowane szerokie spektrum młodego, polskiego wzornictwa. Wystawcy z całej Polski pokażą swoje dzieła - meble, ceramikę, oświetlenie, tkaniny dekoracyjne - wszystko co niezbędne, aby pięknie i wygodnie mieszkać.

"Odkrywanie porządku w lodowych kwiatach, które mróz tworzy na szybie,
w heksagonalnym plastrze miodu, czy architekturze róży dostarcza nam przyjemności, która dowodzi, jak absorbujące dla ludzkiego umysłu jest to co nazywamy wzorem." Victor Papanek, "Dizajn dla realnego świata"

d90ihiw

Dzięki publikacji LOOKBOOK WZORY 6/12 już teraz można zapoznać sięz najciekawszymi projektantami nadchodzącej edycji.* Lookbook można pobrać tutaj: http://wzorytargi.pl/kontakt .* WZORY wspierają drobne, rzemieślnicze marki i cenią unikalność w formie i jakości wykonania. Jak zwykle podczas targów zaprezentują się dziesiątki projektantów, którzy przedstawią swoje oryginalne pomysły - wśród nich znajdą się m.in. Artpopo , Deca, Domomo, Peacock czy Twórczywo .

Organizatorzy pamiętają także o najmłodszych miłośnikach pięknych przedmiotów. Specjalnie dla nich przygotują strefę dziecięcą, w której mnóstwo warsztatowej zabawy zapewni AKCJA Prze-Twórz i dekoeko , a także Fundacja Mederi zajmująca się przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie. Mikołajkowe prezenty ufunduje firma Pipistrello s.c..

Dla nieco większych gości również nie zabraknie atrakcji. Miastopomoc – organizacja zajmująca się projektowaniem usług - odsłoni kulisy swojego warsztatu. Goście Wzorów będą mogli zastosować zdobytą wiedzę w praktyce; wyrazić swoją opinię o targach, a także przyczynić się do tego że Wzory będą realizować jeszcze szerzej potrzeby i oczekiwania odwiedzających.

Mikołajkowa edycja targów będzie świetną okazją do kupienia niepowtarzalnych prezentów. Bardzo często projektanci proponują pojedyncze egzemplarze, stworzone w limitowanych seriach. Warto wspierać młody polski design, drobnych rzemieślników i lokalny rynek, wybierając zamiast zakupów w sieciowych sklepach produkty ręcznie wytworzone, unikalne i świetnie zaprojektowane. Często pozytywnie zaskakują one nie tylko poziomem wykonania i jakością, ale również ceną. Zachęcamy, by przekonać się o tym osobiście!

d90ihiw

WZORY 6/12, 6 grudnia (sobota) 2014 r., godziny 10-21
Dom Towarowy Braci Jabłkowskich, ul Bracka 25
Wstęp wolny

Wystawcy chętni do pokazania swoich prac proszeni są o kontakt na adres:
wystawcy@wzorytargi.pl

oficjalny hasztag na Instagramie dla 6 edycji ----> #wzory6

d90ihiw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d90ihiw
Więcej tematów