Trwa ładowanie...

Wysokooktanowe emocje na VERVA Street Racing

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany
Wysokooktanowe emocje na VERVA Street Racing
d33v0ud
d33v0ud

Za dnia – sterylne garaże na torach wyścigowych, mijane o centymetry drzewa na rajdowych odcinkach specjalnych i precyzyjna nawigacja na pustynnych bezdrożach. Nocą – drift, ściganie, ulice wypełnione ekstrawaganckimi, stuningowanymi maszynami i dźwiękiem podkręconych silników. Już 24 października podczas VERVA Street Racing na Stadionie Narodowym spotkają się dwa motoryzacyjne światy. Zobacz, co się stanie, gdy zgasną światła.

VERVA Street Racing już po raz szósty przyciągnie do Warszawy widzów z całego kraju. Kilkadziesiąt tysięcy osób na Stadionie Narodowym obejrzy show z udziałem największych gwiazd i najszybszych maszyn. Klasyczne rajdówki, auta wyścigowe klasy GT i przygotowane na największe wyzwania, dakarowe maszyny znajdą się w rękach najlepszych kierowców, wśród których zobaczymy również zawodników ORLEN Team w składzie Adam Małysz, Marek Dąbrowski, Taddy Błażusiak i Kuba Przygoński.

- To właśnie Kuba Przygoński, doskonale znany ze znakomitych występów w Rajdzie Dakar i zarazem rekordzista Guinnessa w prędkości jazdy w drifcie, połączy podczas tegorocznego show te dwa motoryzacyjne światy. O tym, że jego apetyt na ekstremalne wrażenia nie słabnie świadczy stoczony przez niego ostatnio wyjątkowy, driftowy pojedynek z... helikopterem pilotowanym przez Felixa Baumgartnera. Czym zaskoczy nas w sobotni wieczór 24 października? Przekonamy się już niebawem - mówi Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN.

[

]( https://grupawp.ebilet.pl/bilety.php?id=97242&oTTUID=1572844 )

d33v0ud

Tego wieczoru oprócz driftu na pogrążonym w półmroku Narodowym zobaczymy również uliczne wyścigi rodem z kinowego przeboju „Szybcy i wściekli”, jazdę precyzyjną w promieniach ultrafioletu i hot rody, nawiązujące stylem do klasyków motoryzacji, lecz zaskakujące osiągami daleko odbiegającymi od ery pierwszych Fordów T.

W tym roku, podczas VERVA Street Racing na scenę powrócą też Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May. Trio brytyjskich prezenterów po raz drugi odwiedzi Polskę ze swoimi nietuzinkowymi pomysłami. Na Stadionie Narodowym podpalą Porsche, a legendarne BMW M3 pokryją światłami LED błyskającymi w rytm niezwykłych, szalonych manewrów. Show Clarkson, Hammond & May Live obejrzało ostatnio kilkadziesiąt tysięcy osób w Australii. VERVA Street Racing to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć niekonwencjonalną trójkę w akcji i w nowej odsłonie.

Bilety można kupić w sieci eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. Ceny różnią się w zależności od wyboru miejsc na Stadionie Narodowym: 129, 159 i 249 zł. Bilety dla dzieci w wieku 4-12 lat objęte są dodatkową zniżką w wysokości 20 proc. W sprzedaży dostępne są także wejściówki do specjalnej strefy VIP GOLD w cenie 999 zł. Dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich cena biletu to: 99 zł.

Artykuł sponsorowany
d33v0ud

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33v0ud
Więcej tematów