RegionalneWarszawaS8. Trasa Toruńska zablokowana po makabrycznym wypadku

S8. Trasa Toruńska zablokowana po makabrycznym wypadku

Wypadek na S8. Tiry zmiażdżyły samochód osobowy
Wypadek na S8. Tiry zmiażdżyły samochód osobowy
Źródło zdjęć: © PAP
Katarzyna Bogdańska

18.08.2020 11:41

Tragedia na S8. Do wypadku doszło w Warszawie na Trasie Toruńskiej pomiędzy węzłami Głębocka a Łabiszyńska. Zderzyło się sześć tirów. Dwa pojazdy ciężarowe zmiażdżyły samochód osobowy. Jedna osoba nie żyje.

Trasa Toruńska w Warszawie. We wtorek przed południem doszło do poważnego wypadku na trasie S8 pomiędzy węzłami Głębocka a Łabiszyńska. Zderzyło się ze sobą sześć ciężarówek. Jak wyjaśnia policja, doszło do zatrzymania jednej z nich, w którą uderzyły kolejne. Dwie z nich zmiażdżyły samochód osobowy - toyotę yaris.

- Do wypadku doszło około godziny 10.15. Auto osobowe dostało się pomiędzy dwa tiry i zostało zgniecione – mówi w rozmowie z WawaLove asp. Marta Słomińska ze stołecznej policji.

Policja potwierdziła najgorszą wiadomość - jedna osoba nie żyje. Jest to kierowca osobówki. Ze wstępnych informacji żaden z kierowców tirów nie ucierpiał.

Tragedia na Trasie Toruńskiej. S8 w tym miejscu nieprzejezdna

Sylwester Marczak ze stołecznej policji ostrzegał kierowców w TVN24, że na trasie tworzą się ogromne korki. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

Policja wstrzymała ruch wjazdowy z węzła Marki.

"Zachęcamy do omijania tego odcinka trasy S8. Apelujemy do kierowców poruszających się w kierunku Białegostoku o utrzymywanie płynnego ruchu. Niepotrzebne spowalnianie stwarza kolejne zagrożenia. Organizowane są objazdy" - brzmi komunikat policji na Twitterze.

"Na miejscu tragicznego wypadku na trasie S8 prowadzone są już oględziny. Jednym z elementów badanych przez policjantów jest długość drogi hamowania poszczególnych pojazdów" - informuje policja.

  • Tragiczny karambol na S8
[1/1] Tragiczny karambol na S8Źródło zdjęć: © PAP
Źródło artykułu:wawalove.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także