Trwa ładowanie...

Wycieczka rowerowa nad Jezioro Dziekanowskie

Na zakończenie wycieczki planowane jest ognisko w Parku Młocińskim!

Wycieczka rowerowa nad Jezioro Dziekanowskie
d379qxl
d379qxl

W sobotę 12 kwietnia Łazik - wycieczki piesze i rowerowe zaprasza na* wycieczkę rowerową przez Puszczę Kampinoską nad Jezioro Dziekanowskie. Na zakończenie wycieczki planowane jest ognisko w Parku Młocińskim.* Wycieczka będzie miała 52 kilometry. Udział w niej jest wolny.

Spotykamy się w sobotę o godz. 10:00 na stacji Metro Młociny - mówią organizatorzy - Jedziemy w tempie turystycznym ścieżkami rowerowymi i leśnymi, a także drogami asfaltowymi o małym natężeniu ruchu. Trasa łatwa, ciekawa, malownicza, urozmaicona z dużą ilością atrakcji. Po drodze możliwość uzupełnienia zapasów w lokalnym sklepie w Mariewie i Dziekanowie Polskim, kilka postojów w ciekawszych miejscach w tym dłuższa przerwa nad Jeziorem Dziekanowskim. Na zakończenie wycieczki około godz. 16:00-17:00 planowane jest ognisko w Parku Młocińskim.

Trasa: Metro Młociny - Chomiczówka - Uroczysko Las Bemowo - Rezerwat Łosiowe Błota - Janów - Lipków - Koczargi Stare - Zalesie - Mariew - Truskaw (27 km) - Pociecha - OOŚ Sieraków - Szczukówek - Dziekanów Polski - Jezioro Dziekanowskie - Kępa Kiełpińska - Łomianki Dolne - Wisła (wał) - Buraków - Park Młociński.

d379qxl

Wymagany sprawny rower i dobry humor. Zapraszamy wszystkich miłośników rowerowych wycieczek- dodają organizatorzy.

d379qxl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d379qxl
Więcej tematów