Trwa ładowanie...

Wybory na prezydenta stolicy. Rabiej: "chętnie zmierzę się z marszałkiem Karczewskim"

Rozpoczęły się już przygotowania do wyborów samorządowych.

Wybory na prezydenta stolicy. Rabiej: "chętnie zmierzę się z marszałkiem Karczewskim"
duzuf0e
duzuf0e

Chętnie zmierzę się z marszałkiem Senatu Stanisławem Karczewskim w wyborach na prezydenta Warszawy; jest to osoba oceniana, jako spokojna i wyważona, ale jest też współodpowiedzialna za złe zmiany w Polsce - ocenił Paweł Rabiej z Nowoczesnej.

- Chętnie zmierzę się z marszałkiem Karczewskim w wyborach prezydenckich w Warszawie - powiedział Rabiej w piątek w Polsat News.

Marszałek Senatu Stanisław Karczewski (PiS) przyznał w czwartek na antenie TVP1, że jest brany pod uwagę, jako kandydat PiS na prezydenta Warszawy. - Nie mówię tak, nie mówię nie - zaznaczył marszałek.

- Ja mam taki plan dla Warszawy, na Warszawę aktywną, uczciwą, Warszawę otwartą; wiem, że marszałek Karczewski jest oceniany jako osoba dość - powiedziałbym - spokojna i wyważona na tle Prawa i Sprawiedliwości, ale jestem też przekonany, że marszałek współodpowiada za to, co Prawo i Sprawiedliwość w ciągu ostatnich dwóch lat robi w Polsce, czyli za wszystkie za złe zmiany - powiedział Rabiej.

Jego zdaniem, Karczewski "przez fakt, że jest marszałkiem Senatu", pozostaje "dość daleko od spraw codziennych w Warszawie".

duzuf0e

Wybory samorządowe odbędą się - zgodnie z Kodeksem wyborczym - 11 listopada 2018 r.

Źródło: (PAP)

Oprac. Karolina Pietrzak

duzuf0e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duzuf0e
Więcej tematów