Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
disney+
Artykuł Sponsorowany
17-01-2023 16:02
Artykuł sponsorowany Disney+

Wsiądź do roztańczonego autobusu, czyli "Witamy w Chippendales" w styczniu za darmo na ulicach Warszawy!

Podróż autobusem może być całkiem zwyczajna, ale i zupełnie wyjątkowa, a nawet zwariowana i taką proponuje Wam platforma Disney+. 11 stycznia na ulice Warszawy wyjechał autobus, który promuje w wyjątkowy sposób serial "Witamy w Chippendales". Autobus double-decker stylizowany na wnętrze klubu Chippendales to nie lada gratka.

 Źródło: materiały partnera
d49a80j
d49a80j

Podróż bez biletu wyjątkowym autobusem "Witamy w Chippendales" 

Parafrazując słowa znanej piosenki, podróżując busem "Witamy w Chippendales" nie musisz dbać o bilet, ponieważ podróż jest rzeczywiście darmowa. Słuchając przebojów lat 80. muzyki klubowej, do których swoje taneczne pokazy dawali Chippendales nie sposób nie podrygiwać w rytm tętniącej muzyki. Na pierwszym poziomie znajduje się parkiet, gdzie rzeczywiście można popuścić wodze fantazji. Na szybie autobusu widoczny jest neonowy napis "Witamy w Chippendales", a wewnątrz możesz podziwiać plakaty bohaterów serialu. Podróż mija tak szybko i przyjemnie, że trzeba się skupić, by nie minąć swojego przystanku. Ale kto dbałby o takie szczegóły w czasie podziwiania wieczornej panoramy Warszawy przy akompaniamencie hitów muzyki tanecznej? Do tego w środku każdy, kto zdecyduje się na tę "podróż w czasie", otrzymuje wodny tatuaż, oczywiście także utrzymany w klimacie serialu. 

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Ramowy rozkład jazdy double-deckera "Witamy w Chippendales" 

Na pewno chcesz wiedzieć, gdzie i kiedy możesz wsiąść do wyjątkowego piętrowego autobusu "Witamy w Chippendales". Otóż kursuje on aż do 31 stycznia, z wyłączeniem 18 i 25 stycznia, w godzinach od 16.00 do 23.00 na trasie Plac Wilsona - Plac Zawiszy oraz Rondo Daszyńskiego - Plac Wilsona. Jeżeli zatem wybierasz się na imprezę w mieście w tej okolicy, to możesz na nią dotrzeć tym wyjątkowym autobusem. W końcu nie codziennie jest okazja do podróży double-deckerem. Udana zabawa może zacząć się jeszcze w czasie podróży i dalej będzie kontynuowana w jednym z warszawskich klubów.           

Źródło: materiały partnera
Artykuł sponsorowany Disney+
d49a80j

WP Wiadomości na:

d49a80j
Więcej tematów