Trwa ładowanie...

Wolontariusze-animatorzy poszukiwani!

Jeżeli lubisz pracować z ludźmi i chcesz zaangażować się społecznie, ten projekt jest dla Ciebie. Zgłoszenia tylko do 31 lipca!

Wolontariusze-animatorzy poszukiwani!
d2sld7o
d2sld7o

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy oraz Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” realizują projekt, którego głównym założeniem jest przekonanie 300 osób w wieku 60+ do korzystania z Internetu i nowych technologii; wprowadzenie tej grupy do cyfrowego świata. Działania będą wzorowane na sprawdzonej metodyki programu Polska Cyfrowa Równych Szans.

Od kandydatów na animatorów wymagana jest przede wszystkim znajomość obsługi komputera i Internetu. Organizatorzy oferują animatorom cykl bezpłatnych szkoleń trenerskich i warsztaty tematyczne, które pozwolą na uzyskanie niezbędnych umiejętności do prowadzenia zajęć z seniorami.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o zapoznanie się z regulaminem rekrutacji oraz wypełnienie formularza zgłoszenia, który należy przesłać na adres eSenior@mwi.pl . Zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca. W przypadku dodatkowych pytań związanych z rekrutacją animatorów prosimy o kontakt z koordynatorem - tel. 22 443 14 53, e-mail: eSenior@mwi.pl .

d2sld7o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sld7o
Więcej tematów