Trwa ładowanie...

Włamali się po 40 puszek piwa

Dwóch braci w środku nocy okradło mały sklep

Włamali się po 40 puszek piwa
dgwhppc
dgwhppc

Policjanci zatrzymali dwóch braci, którzy nocą włamali się do jednego ze sklepów w Celestynowie, skąd skradli łącznie 40 puszek piwa. 21 i 24- letni mężczyźni w przeszłości byli już karani za podobne przestępstwa. Czyn, którego się dopuścili zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Około godziny 3.00 w nocy policjanci z posterunku w Celestynowie, otrzymali od właściciela jednego ze sklepów informację, że w nocy dokonano tam włamania, a sprawcy skradli 40 puszek piwa. Kierownik z celestynowskiego posterunku, który pełnił nocą służbę, szybko i trafnie wytypował sprawców tej kradzieży. Okazali się nimi mężczyźni, których widział w centrum miasta, jego uwagę zwrócił wówczas fakt, że na widok radiowozu zmienili kierunek, w którym obaj podążali.

Wizyta policjantów z Celestynowa i z wydziału kryminalnego z Otwocka, tylko potwierdziła udział braci w kradzieży i włamaniu. W ich mieszkaniu odnaleziono część skradzionych puszek. Bracia zostali osadzeni w policyjnej celi, z uwagi na stan upojenia ich przesłuchanie było możliwe dopiero po wytrzeźwieniu. 21 i 24-letni bracia są doskonale znani celestynowskim stróżom prawa.

W przeszłości byli już oni karani za podobne przestępstwa. Policjanci z Posterunku w Celestynowie przedstawili im dziś zarzuty. Przestępstwo kradzieży z włamaniem, którego się dopuścili zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

dgwhppc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgwhppc
Więcej tematów